• Home

07 серпня 2020

БАГАТОПРОФІЛЬНІ ЛІЖКА, МАТРАЦИ ВІД ПРОЛЕЖНІВ, ІНВАЛІДНІ ВІЗКИ…

070820 3У Радивилів із Франції прибув медичний гуманітарний вантаж від ЮНЕСКО.

Транспортування та розмитнення товарів медичного призначення у повному обсязі – а це більше 70 000 гривень - профінансувала приватний підприємець нашого міста С.Карапетян.

Як результат, районна лікарня отримала в користування десятки ліжок-трансформерів, спеціалізовані матраци, постільну білизну, інвалідні візки, ходунки, милиці, підлокітники, простирадла, ковдри, маніпуляційні столи та медичний одяг.

Читать далее

НЕПОВТОРНА МИТТЄВІСТЬ ЛІТА ВИПУСКНИКІВ КРУПЕЧЧИНИ – 2020

070820 2У народі кажуть, що є лише два пороги у житті, які не може не переступити жодна людина на землі – поріг отчого дому і поріг рідної школи. А відтак, мабуть, немає на землі людини, яка б не звідала щем радісного і, водночас, хвилюючого почуття у миттєвостях прощання з цими одвічними оберегами дитинства, у миттєвостях, в яких зустрічаються біль розлуки і світлі надії на ще незвідане майбутнє.

         Погожий літній день 31 липня стане неповторним і незабутнім для 26 випускників Крупеччини, їхніх батьків, учителів, й крупецької громадськості. Адже саме цього дня   випускники опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради», Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Ситненського ліцею, залишаючи безтурботну країну дитинства, гідно вийшли на фінішну пряму, отримали путівки у дорослість – свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Читать далее

СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙВІДОМІШИХ ВИПУСКНИЦЬ КРАЇНИ

070820 1Вітаємо та пишаємось: Віолетта Ольшанська, учениця опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради» склала ЗНО на 798 балів із 800 можливих

Читать далее
Китайские телефоны и все для них