• Home

17 серпня 2020

НА РІВНЕНЩИНІ - АНТИРЕКОРД ЗАРАЖЕНЬ КОРОНАВІРУСОМ

170820 5За попередню добу на Рівненщині виявлено 178 нових інфікувань COVID-19. Це новий антирекорд для області. Станом на ранок 17 серпня в області додалося ще 48 нових випадків захворювання на COVID-19. 

Таким чином загалом зафіксовано 7764 інфікувань на коронавірус.

В регіоні 110 летальних випадків, спричинених COVID-19. За останню добу померли 60 -річний рівнянин та 67-річна жителька м.Дубно.

Подолали хворобу 5620 мешканців області. В лабораторіях області залишається 212 зразків.

«Відсьогодні Рівненщина живе за новою карантинною картою, з різними зонами і правилами. Друзі, давайте припинемо встановлювати нові антирекорди. Дотримуйтеся всіх карантинних обмежень, бережіть себе і своїх близьких», - звернувся голова ОДА Віталій Коваль до жителів Рівненщини.

Читать далее

ГРОМАДИ ГОТОВІ ВЗЯТИ ЛІКАРНЮ НА УТРИМАННЯ. ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ДЕПУТАТИ? РАЙОННІ…

170820 4Відомо, що на сьогодні в районі, який формально існує до завершення місцевих виборів, паралельно функціонують управлінські структури об’єднаних громад і, власне, районні. Причому владні повноваження і можливості останніх скорочуються на очах. Архіважливим завданням моменту є збереження всього створеного і надбаного за майже шість десятиліть існування та розвитку саме нашого району. Адже не секрет, що нині, під шумок укрупнення, у багато кого виникає бажання щось там кардинально реорганізувати, щось ліквідувати, щось, можливо, – просто роздерибанити.

Читать далее

ЯРМАРКУВАЛИ ЗАРАДИ ДИТИНИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

170820 3Благодійний розпродаж вживаних речей на міській площі Незалежності цього тижня організувала молодіжна раді «Ідея» Радивилівської ОТГ. Дотримуючись усіх протиепідемічних заходів – а, зокрема – наявності індивідуальних засобів захисту та дезінфекторів – місцеві волонтери провели торгівлю за принципом «візьми, що треба, заплати, скільки зможеш». Усі виручені кошти будуть спрямовані на реабілітацію Кирилка Лагнюка – хлопчика з особливими потребами, який з дитинства хворіє на важку форму ДЦП.

З проханням допомогти дитині пройти життєво важливий курс підтримуючої терапії до молод

Читать далее

ПІВВІКУ - В БІЛОМУ ХАЛАТІ

170820 2Саме 1 серпня 1970 року, прибувши за направленням у Червоноармійську центральну районну лікарню на посаду лікаря-травматолога, отримав перший і єдиний(!!!) запис у трудовій книжці Володимир Станіславович Прокопець.

Як спеціаліст, ця людина вартує самих щирих слів пошани та вдячності за свою багаторічну працю на ниві охорони здоров’я. У ті, вже далекі, роки Володимир Станіславович фактично став засновником і організатором травматологічної служби, як окремого структурного підрозділу лікарні( раніше травматологи тут були спеціалізованими хірургами). У відділенні надається невідкладна допомога тим, хто з необережності чи за збігом обставин отримав ту чи іншу травму. Саме тут, в операційній, руками вмілого хірурга твориться чудо повернення до нормального життя десятків, сотень, тисяч травмованих.

Читать далее

1990 РІК: ЗА КРОК ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ

170820 1Ріка часу плине невпинно і нестримно. Для когось тридцять років – ціле життя. Для когось половина, для інших – всього лиш третина. Злинуло три десятиліття від прийняття Декларації про суверенітет України. Подія знакова з відстані років. Тоді ж, у 1990-ому, цей документ пересічним жителем нашої країни сприймався не більше, ніж всього лиш декларація. Себто, така собі заявка на якусь там незалежність, можливість якої нібито й існувала в Конституції СРСР. Декларувалася…

Найбільш важливі події того року більш-менш пам’ятають ті, кому нині за п’ятдесят. Молодші ж, здебільшого, знають вже з шкільних підручників, історичних досліджень, фільмів, публікацій, розповідей батьків. Саме тому й виникла в мене думка освіжити в пам’яті всіх наших читачів цей період історії міста та району через призму публікацій у районній газеті.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них