• Home

21 серпня 2020

КРАСИВІ! ТВОРЧІ! РОМАНТИЧНІ!

210820 2Такими запам'ятає Радивилів шкільних випускників 2020-го року.

У суботу, 15 серпня, на міській площі Незалежності відбулось урочисте вручення документів про загальну середню освіту вихованцям одного з 11-их класів Радивилівського ліцею№2 ім.П.Г Стрижака. Карантинні обмеження внесли прикрі корективи не лише у навчальний процес, а і в підготовку та відзначення одного із найбільш очікуваних днів - свята прощання зі школою. Але учнівська молодь до останнього не втрачала надії, що у цій багаторічній історії, яка назавжди залишиться у їх серцях та спогадах, таки трапиться сприятлива нагода поставити феєричну крапку. Чи то пак - знак оклику! Сонячним, яскравим, радісним зафіксували спалахи фотокамер останній шкільний сюжет випуску-2020.

Читать далее

ДЛЯ РІВНЕНЩИНИ ЗМІНИЛИ РІВНІ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

210820 1На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 20 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«14 регіонів перевищили рівень захворюваності нових випадків на 100 тисяч населення за останні два тижні. Тому ми маємо 14 червоних зон, 75 - помаранчевих, 106 - жовтих», - про це повідомив Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я-головний санітарний лікар України.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них