• Home

31 серпня 2020

31 серпня 2020

ДВА РАЙОНИ – У «ЗЕЛЕНІЙ», ЧОТИРИ – У «ЧЕРВОНІЙ»

310820 1Відсьогодні на Рівненщині розпочали діяти нові епідемічні зони

З 31 серпня в Україні почав діяти новий поділ на карантинні зони.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС, на Рівненщині до «червоної» зони віднесено Дубно, Острог, Костопільський та Радивилівський райони.

До «помаранчевої» зони увійшли: місто Вараш, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Здолбунівський, Корецький, Острозький та Рівненський райони.

Читать далее

ШКОЛИ ТА ДИТСАДКИ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОТГ ГОТОВІ ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

310820 3Усі дитячі заклади успішно завершили ремонтні роботи, подбали про внутрішній комфорт та естетику. Та, найголовніше, під час підготовки до прийому своїх вихованців врахували основне – безпековий фактор в умовах розповсюдження коронавірусної хвороби та карантинних обмежень. Щойно Радивилівщина вийде із червоного рівня епідемічної загрози, як у класах та групах знову завирує життя, сподіваються освітяни.

Для безпечної роботи дитячих закладів Радивилівською міською радою було профінансовано придбання захисних рукавичок, індивідуальних медичних масок та антисептичних засобів на потреби вчителів та техперсоналу, а також безконтактних термометрів в дитсадки.

Читать далее

ЗА ВІДВАГУ У НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

310820 2Радивилівського пожежника нагородили почесною державною відзнакою за допомогу, надану жителям Прикарпаття під час масштабної повені в регіоні.

Державною службою з надзвичайних ситуацій пожежного рятувальника

ДПРЧ-7 м.Радивилів, прапорщика служби цивільного захисту Віталія Вікторовича Пастуха відзначено нагрудним знаком «За відвагу у надзвичайній ситуації». Урочисте нагородження проходило в м.Рівне 25 серпня.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них