• Home

серпня 2020

07 серпня 2020

БАГАТОПРОФІЛЬНІ ЛІЖКА, МАТРАЦИ ВІД ПРОЛЕЖНІВ, ІНВАЛІДНІ ВІЗКИ…

070820 3У Радивилів із Франції прибув медичний гуманітарний вантаж від ЮНЕСКО.

Транспортування та розмитнення товарів медичного призначення у повному обсязі – а це більше 70 000 гривень - профінансувала приватний підприємець нашого міста С.Карапетян.

Як результат, районна лікарня отримала в користування десятки ліжок-трансформерів, спеціалізовані матраци, постільну білизну, інвалідні візки, ходунки, милиці, підлокітники, простирадла, ковдри, маніпуляційні столи та медичний одяг.

Читать далее

НЕПОВТОРНА МИТТЄВІСТЬ ЛІТА ВИПУСКНИКІВ КРУПЕЧЧИНИ – 2020

070820 2У народі кажуть, що є лише два пороги у житті, які не може не переступити жодна людина на землі – поріг отчого дому і поріг рідної школи. А відтак, мабуть, немає на землі людини, яка б не звідала щем радісного і, водночас, хвилюючого почуття у миттєвостях прощання з цими одвічними оберегами дитинства, у миттєвостях, в яких зустрічаються біль розлуки і світлі надії на ще незвідане майбутнє.

         Погожий літній день 31 липня стане неповторним і незабутнім для 26 випускників Крупеччини, їхніх батьків, учителів, й крупецької громадськості. Адже саме цього дня   випускники опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради», Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Ситненського ліцею, залишаючи безтурботну країну дитинства, гідно вийшли на фінішну пряму, отримали путівки у дорослість – свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Читать далее

СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙВІДОМІШИХ ВИПУСКНИЦЬ КРАЇНИ

070820 1Вітаємо та пишаємось: Віолетта Ольшанська, учениця опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради» склала ЗНО на 798 балів із 800 можливих

Читать далее

03 серпня 2020

З УКЛІННОЮ ПОДЯКОЮ - ЗА ПОДВИГ МАТЕРИНСЬКИЙ!

030820 4Троє багатодітних жительок нашої громади отримали почесні державні нагороди.  Нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня» жінкам, котрі народили п’ятеро і більше дітей, вручали за адресами їх проживання очільник Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян та голова  райдержадміністрації В.В.Пекарський.

Читать далее

ЛЕДВЕ НЕ ВБИЛИ…БДЖОЛИ

030820 3На польовій дорозі комахи влаштували справжню «розправу» над людьми.

Подружжя з с.Підзамче їхало кінною підводою до села, як біля приміщення колишнього ковбасного цеху потрапило під приціл крилатих. Очевидці тієї події кажуть, бджоли кинулися на людей смертоносним роєм.

Читать далее

ШКОЛА ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ В ШИРОКИЙ СВІТ:

030820 2Радивилівські випускники отримали атестати зрілості

 Минулої суботи на міській площі Незалежності урочисте вручення документів про освіту першим у об’єднаній громаді провів Радивилівський НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія».

Читать далее

У РАДИВИЛОВІ - НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ НА КОРОНАВІРУС

030820 1Сучасний імуноферментний аналізатор, вартістю 280 тисяч гривень, уже пройшов тест-драйв у лабораторії районної лікарні.

Придбане устаткування дає змогу виконувати дослідження відразу 96 проб та визначає імуноглобуліни двох типів: M, це гострий процес захворювання, його інкубаційний етап,  і G — коли людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. Раніше дізнатися потрібні результати радивилівцям можна було винятково за допомогою тестування на обладнанні у обласній лабораторії МОЗ, або ж у приватних лабораторіях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них