• Home

01 вересня 2020

ДЕНЬ ЗНАНЬ : карантин вніс прикрі корективи, але свято залишилося!

010920 2І треба ж було такому трапитися. Після майже піврічного перебування в умовах карантину на самому порозі осені нашу громаду, як і весь район, накрила ще й «червона зона» - найвищий рівень темпів виявлення нових коронавірусних хворих. Батьки учнів, і без того заплутавшись – до яких форм навчання готувати дітей – зовсім розгубились. Що вже казати про вчительські колективи: де ж це бачено, щоб Першовересень, День знань – без учнів, святкових лінійок, дитячого гамору в класах та коридорах?! Але маємо те, що маємо…

Нинішнього першовересневого ранку у більшості сільських навчальних закладів об’єднаної громади побувала делегація у складі міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна, заступника міського голови Олександра Володимировича Пастуха та начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Ірини Миколаївни Ковалевської. Очільники громади щирими словами привітали з початком нового навчального року трудові колективи шкіл в Немирівці, Дружбі, Башарівці та Підзамчому. Урочистість моменту особливо підкреслили передані школам саме в День знань солідні комплекти новенької комп’ютерної техніки, такої необхідної в умовах викликаної пандемією дистанційної форми навчання.

Читать далее

УНАСЛІДОК ВИБУХУ ЗАГИНУВ ЖИТЕЛЬ РАДИВИЛОВА, ЩЕ ОДИН — ТРАВМУВАВСЯ

010920 1Вибух стався 31 серпня, близько 10:30 на території шиномонтажу у гаражному боксі. Поліцейські наразі встановлюють усі обставини події у рамках розпочатого досудового розслідування.

Слідчо-оперативна встановила, що 52-річний власник приватного підприємства, що на вулиці Олександра Невського, виконував зварювальні роботи паливного бака, знятого з вантажівки. Під час зварювання стався вибух газоповітряної суміші, внаслідок якого травмувався сам виконавець і 19-річний молодий чоловік, який знаходився поруч.

Читать далее