• Home

06 вересня 2020

1990 РІК: ЗА КРОК ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ (2)

060920 1Важливою турботою редакцій газет того далекого року постало питання реєстрації видання, яку необхідно було, у відповідності з прийнятим Законом СРСР про пресу, здійснити до 1 січня 1991 року. Про це йшлося у розлогій статті в «Прапорі перемоги» за підписом тодішнього редактора А.Лісничого під заголовком «Наша газета»,  окремі місця з якої процитую:

Читать далее

ДЕНЬ ЗНАНЬ-2020 : карантин вніс прикрі корективи, але свято залишилося!

060920 2І треба ж було такому трапитися. Після майже піврічного перебування в умовах карантину на самому порозі осені нашу громаду, як і весь район, накрила ще й «червона зона» - найвищий рівень темпів виявлення нових коронавірусних хворих. Батьки учнів, і без того заплутавшись – до яких форм навчання готувати дітей – зовсім розгубились. Що вже казати про вчительські колективи: де ж це бачено, щоб Першовересень, День знань – та без учнів, святкових лінійок, дитячого гамору в класах та коридорах?! Але маємо те, що маємо…

Нинішнього першовересневого ранку у більшості сільських навчальних закладів об’єднаної громади побувала делегація у складі міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна, заступника міського голови Олександра Володимировича Пастуха та начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради  Ірини Миколаївни Ковалевської.

Читать далее