• Home

11 вересня 2020

З ВІРТУАЛЬНОГО – У РЕАЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: УЧНІ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЗА ПАРТИ

110920 3Починаючи від понеділка, Радивилівщина вийшла з-за контурів «червоної зони» епідемічної небезпеки. А це означає, що всім освітнім закладам ОТГ було дозволено розпочати навчання в традиційному форматі.

Тижнем раніше в Україні розпочався новий навчальний рік. Однак навчання стартувало досить незвично. Вперше учні сіли за парти в умовах пандемії коронавірусу. Зміни торкнулися не тільки освітнього процесу, а й традиційного першого дзвоника – цьогоріч урочисті лінійки дозволили проводити тільки в регіонах, які потрапили до "зеленої" та "жовтої" карантинних зон. Радивилівщина, за результатами показників високої захворюваності на коронавірус, змушена була зустріти першовересень за вимогами найсуворішого, червоного рівня епідемічного зонування. Тож перший тиждень для учнів громади минув у режимі онлайн. Тепер же, на фоні зменшення захворюваності на covid-19, коли ситуація певним чином стабілізувалася, дитячі заклади у Радивилівській ОТГ повернулися до звичних уроків. А попередньо учням таки організували довгоочікуваний День знань.

Читать далее

«БІЛЬШ ЯК ТРИДЦЯТЬ РОКІВ ТОМУ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ СВЯТО МІСТА…»

110920 2Спогади безпосереднього учасника подій

Розвиток національно-визвольного руху в Україні в другій половині 80-х років минулого століття, набувши масовості, досяг нашого краю. В лютому 1989 року за ініціативи Київської організації Спілки письменників України в газеті «Літературна Україна» було опубліковано проект програми Народного Руху України за перебудову. Почалося активне обговорення цього документа. Мене, як пропагандиста, лектора Товариства «Знання», голову методичної ради кабінету політосвіти райкому партії ознайомили з ним. Я розповів про проект в школі колегам, почалась дискусія.

Читать далее

НА РІВНЕНЩИНІ - НОВІ ВИПАДКИ COVID-19 ТА СМЕРТІ ВІД КОРОНАВІРУСУ

110920 1За даними МОЗ, станом на ранок 10 вересня в Україні зафіксовано 2582 нові випадки коронавірусної хвороби.

За попередню добу на Рівненщині виявлено 130 інфікувань COVID-19.

Станом на ранок 10 вересня на Рівненщині зареєстровано ще 22 нових випадків захворювання.

Це мешканці з: м. Рівне – 7; Здолбунівського району – 8 (м. Здолбунів - 6, с. Здовбиця, с. Ільпінь); Рівненського району – 7 (Городок - 2, с. Олександрія - 2, с. Біла Криниця, Городище, с. Ремель).

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 10095 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстрований 141 летальний випадок, спричинений COVID-19. На жаль, померли 79-річна жителька смт Соснове Березнівського району, 76-річна рівнянка та 56-річна жителька м. Костопіль.

Подолали хворобу 7333 людини.

Читать далее