• Home

14 вересня 2020

ВІДНОВЛЕННЯ АВТОТРАСИ НА ПОЧАЇВ: РОБОТИ НА СТАРТІ

140920 4Міський голова узгодив початок ремонту однієї з головних автомобільних артерій ОТГ.

Дорожнє покриття автотраси на Почаїв, а саме найбільш зруйнованої її ділянки, що бере початок від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, відновлюватимуть фахівці ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56».

Читать далее

ЛІКАРНЮ ВДАЛОСЯ ВІДСТОЯТИ. «БІЛИЙ ДІМ» - НА ПАУЗІ

140920 3Протестних акцій такого формату у нашому місті не було вже давненько. Чи не від тієї пори, як в 2014 році громадські активісти та просто небайдужі громадяни активно протистояли зайняттю крісла голови райдержадміністрації людиною, на їх думку, недостойною цієї посади. Просто не впускали до кабінету…

Причиною того, що перед початком 55-ої сесії районної ради у четвер, 3 вересня, біля адмінприміщення зібралась доволі солідна група людейсамих різних політичних поглядів та вподобань, була стривоженість щодо долі ряду важливих об’єктів життєдіяльності міста та громад напередодні ліквідації району.

Читать далее

МІСЬКА РАДА НАЛАГОДЖУЄ СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО

140920 2З намірами створити у громаді ще більш комфортні умови для життя та привабливе середовище для інвестицій.

В рамках реалізації проекту «Імпакт-інвестування в розвиток громади», Радивилівською міською радою та ТОВ «Світ громад» було підписано Меморандум про співпрацю. Мета такого діалогу – розробити та масштабувати програму розвитку сімейного підприємництва у сфері агровиробництва та туризму. У тексті документу, підписаного Радивилівським міським головою М.Карапетяном та менеджеркою проєкту «Світ громад» Ю.Юшкевич йдеться пронапрацювання спільних кроків, які в найближчому часі дозволять залучати інвестиції у пріоритетні галузі місцевої економіки та зайнятості населення.

Читать далее

У ПРІОРИТЕТІ - ВСЕСТОРОННІЙ РОЗВИТОК НАЙМОЛОДШИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАД

140920 1Радивилів та Крупець зійшлися в інтересах стосовно спільного утримання закладів позашкіллля.

Три договори про співробітництво територіальних громад на предмет фінансового утримання закладів позашкільної освіти в п’ятницю, 4 вересня, закріпили підписами голова Радивилівської ОТГ М.Карапетян та голова сусідньої Крупецької громади В.Мошкун. У процесі співпраці сторони зобов’язалися будувати свої взаємовідносини на принципах законності, рівноправності та відповідальності за результати.

Читать далее