• Home

вересня 2020

15 вересня 2020

ВИЯВЛЕНО 23 НОВІ ВИПАДКИ COVID-19 ТА 320 ЗРАЗКІВ У РОБОТІ

150920 1За попередню добу на Рівненщині виявлено 83 інфікування COVID-19.

Станом на ранок 15 вересня на Рівненщині зареєстровано ще 23 нові випадки захворювання.

Це мешканці з: Гощанського району – 10 хворих (смт Гоща, с. Новоставці – 2, с. Вільгір – 2,с. Бугрин – 2, с. Ясне, с. Мнишин, с. Посягва); Здолбунівського району - 9 (м. Здолбунів – 4, смт Мізоч, с. Дермань Перша, с. Глинськ, с. Ст. Мощаниця, с. Здовбиця); Рівненського району – 4 (смт Квасилів – 2, с. Н. Любомирка, с. Житин). 

Таким чином, в Рівненській області наразі маємо 10 658 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстровано 144 летальні випадки, спричинені COVID-19. На жаль, вчора помер 65-річний житель с. Іващуки Радивилівського району. 

Подолали хворобу 7 838 людей.

Читать далее

14 вересня 2020

ВІДНОВЛЕННЯ АВТОТРАСИ НА ПОЧАЇВ: РОБОТИ НА СТАРТІ

140920 4Міський голова узгодив початок ремонту однієї з головних автомобільних артерій ОТГ.

Дорожнє покриття автотраси на Почаїв, а саме найбільш зруйнованої її ділянки, що бере початок від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, відновлюватимуть фахівці ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56».

Читать далее

ЛІКАРНЮ ВДАЛОСЯ ВІДСТОЯТИ. «БІЛИЙ ДІМ» - НА ПАУЗІ

140920 3Протестних акцій такого формату у нашому місті не було вже давненько. Чи не від тієї пори, як в 2014 році громадські активісти та просто небайдужі громадяни активно протистояли зайняттю крісла голови райдержадміністрації людиною, на їх думку, недостойною цієї посади. Просто не впускали до кабінету…

Причиною того, що перед початком 55-ої сесії районної ради у четвер, 3 вересня, біля адмінприміщення зібралась доволі солідна група людейсамих різних політичних поглядів та вподобань, була стривоженість щодо долі ряду важливих об’єктів життєдіяльності міста та громад напередодні ліквідації району.

Читать далее

МІСЬКА РАДА НАЛАГОДЖУЄ СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО

140920 2З намірами створити у громаді ще більш комфортні умови для життя та привабливе середовище для інвестицій.

В рамках реалізації проекту «Імпакт-інвестування в розвиток громади», Радивилівською міською радою та ТОВ «Світ громад» було підписано Меморандум про співпрацю. Мета такого діалогу – розробити та масштабувати програму розвитку сімейного підприємництва у сфері агровиробництва та туризму. У тексті документу, підписаного Радивилівським міським головою М.Карапетяном та менеджеркою проєкту «Світ громад» Ю.Юшкевич йдеться пронапрацювання спільних кроків, які в найближчому часі дозволять залучати інвестиції у пріоритетні галузі місцевої економіки та зайнятості населення.

Читать далее

У ПРІОРИТЕТІ - ВСЕСТОРОННІЙ РОЗВИТОК НАЙМОЛОДШИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАД

140920 1Радивилів та Крупець зійшлися в інтересах стосовно спільного утримання закладів позашкіллля.

Три договори про співробітництво територіальних громад на предмет фінансового утримання закладів позашкільної освіти в п’ятницю, 4 вересня, закріпили підписами голова Радивилівської ОТГ М.Карапетян та голова сусідньої Крупецької громади В.Мошкун. У процесі співпраці сторони зобов’язалися будувати свої взаємовідносини на принципах законності, рівноправності та відповідальності за результати.

Читать далее

11 вересня 2020

З ВІРТУАЛЬНОГО – У РЕАЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: УЧНІ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЗА ПАРТИ

110920 3Починаючи від понеділка, Радивилівщина вийшла з-за контурів «червоної зони» епідемічної небезпеки. А це означає, що всім освітнім закладам ОТГ було дозволено розпочати навчання в традиційному форматі.

Тижнем раніше в Україні розпочався новий навчальний рік. Однак навчання стартувало досить незвично. Вперше учні сіли за парти в умовах пандемії коронавірусу. Зміни торкнулися не тільки освітнього процесу, а й традиційного першого дзвоника – цьогоріч урочисті лінійки дозволили проводити тільки в регіонах, які потрапили до "зеленої" та "жовтої" карантинних зон. Радивилівщина, за результатами показників високої захворюваності на коронавірус, змушена була зустріти першовересень за вимогами найсуворішого, червоного рівня епідемічного зонування. Тож перший тиждень для учнів громади минув у режимі онлайн. Тепер же, на фоні зменшення захворюваності на covid-19, коли ситуація певним чином стабілізувалася, дитячі заклади у Радивилівській ОТГ повернулися до звичних уроків. А попередньо учням таки організували довгоочікуваний День знань.

Читать далее

«БІЛЬШ ЯК ТРИДЦЯТЬ РОКІВ ТОМУ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ СВЯТО МІСТА…»

110920 2Спогади безпосереднього учасника подій

Розвиток національно-визвольного руху в Україні в другій половині 80-х років минулого століття, набувши масовості, досяг нашого краю. В лютому 1989 року за ініціативи Київської організації Спілки письменників України в газеті «Літературна Україна» було опубліковано проект програми Народного Руху України за перебудову. Почалося активне обговорення цього документа. Мене, як пропагандиста, лектора Товариства «Знання», голову методичної ради кабінету політосвіти райкому партії ознайомили з ним. Я розповів про проект в школі колегам, почалась дискусія.

Читать далее

НА РІВНЕНЩИНІ - НОВІ ВИПАДКИ COVID-19 ТА СМЕРТІ ВІД КОРОНАВІРУСУ

110920 1За даними МОЗ, станом на ранок 10 вересня в Україні зафіксовано 2582 нові випадки коронавірусної хвороби.

За попередню добу на Рівненщині виявлено 130 інфікувань COVID-19.

Станом на ранок 10 вересня на Рівненщині зареєстровано ще 22 нових випадків захворювання.

Це мешканці з: м. Рівне – 7; Здолбунівського району – 8 (м. Здолбунів - 6, с. Здовбиця, с. Ільпінь); Рівненського району – 7 (Городок - 2, с. Олександрія - 2, с. Біла Криниця, Городище, с. Ремель).

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 10095 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстрований 141 летальний випадок, спричинений COVID-19. На жаль, померли 79-річна жителька смт Соснове Березнівського району, 76-річна рівнянка та 56-річна жителька м. Костопіль.

Подолали хворобу 7333 людини.

Читать далее

08 вересня 2020

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ НЕПОВТОРНИЙ І ХВИЛЮЮЧИЙ

080920 1Кажуть, що в ніч з 31-го серпня на 1-е вересня можна побачити, як змінюють вартові осені вартових літа. Як сама володарка золотих лісів і полів перебирає у літа його повноваження. Як баскі коні везуть натомлене літо ген за обрій відпочивати від важкої щоденної праці. Скептики кажуть, що насправді такого не буває. Але ми не будемо з ними сперечатися, адже наше хвилювання переконливо доводить існування дива. Бо хіба ж не диво - сьогоднішня зустріч на межі літа і осені, на кордоні минулого і майбутнього, на рубежі здійсненого й омріяного?

Читать далее

07 вересня 2020

НЕДІЛЬНИЙ ВЕЧІР:+ 49 ХВОРИХ КОРОНАВІРУСОМ І ЩЕ ОДНА СМЕРТЬ

070920 1Станом на вечір 6 вересня на Рівненщині зареєстровано 49 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це мешканці з:
м.Рівне – 30;
смт Млинів – 1;
Острозького району – 4 (м.Острог – 2, с.Радужне, с.Бродівське);
Радивилівського району – 4 (м.Радивилів – 3, с.Опарипси);
Рівненського району - 8 (с.Шпанів - 3, смт Клевань, смт Оржів, с.Дерев'яне, с.Зоря, с.Бармаки);
Сарненського району – 2 (смт Клесів, с.Клесів).

Читать далее