• Home

01 жовтня 2020

АВАРІЙНУ ДОРОГУ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА КОМФОРТНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ

011020 3МИНУВ ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ РЕМОНТУ АВТОТРАСИ НА ПОЧАЇВ

Найбільш зруйнована ділянка однієї з головних автомобільних артерій ОТГ, що бере початок  від залізничного переїзду м.Радивилова і закінчується на межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, нині на комплексному ремонті. За підсумками відкритих аукціонних торгів переможцем визнане ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» , фахівці якого розпочали її відновлювальні роботи.

Читать далее

НАМ ПРОПОНУЮТЬ, МИ ПІДТРИМУЄМО

011020 2У міській раді обговорили нову стратегію розвитку об’єднаної громади.

Щоб почути кожного ініціативного жителя ОТГ і окреслити новий вектор її розвитку на наступні п’ять років, Радивилівський міський голова Микола Карапетян ініціював та провів відкритий діалог з активом територіальної громади, представниками молодіжних та ветеранських громадських організацій.

Читать далее

ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

011020 1У середу, 30 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбулася зустріч Радивилівського міського голови М.А.Карапетяна з працівниками бібліотечної мережі об’єднаної громади. Микола Аракелович щиро привітав запрошених з професійним святом, побажавши їм подальших успіхів на ниві культури та освіти. А також вручив грамоти та грошові премії кращим бібліотекарям:

Читать далее