• Home

12 жовтня 2020

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В РАДИВИЛІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

121020 5ВІВТОРОК, 13 ЖОВТНЯ

15:00 – Вітання міського голови та нагородження учасників АТО з нагоди Дня захисника України

                                                                       (актова зала Радивилівської міської ради)

СЕРЕДА, 14 ЖОВТНЯ

Читать далее

1990 РІК: ЗА КРОК ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ(4)

121020 4(Закінчення. Початок у №№ 31(448), 34(451), 36(453))

…Дискусію щодо перейменування, точніше, повернення місту колишньої назви, продовжив Г. Бухало, кандидат історичних наук, голова топонімічної комі­сії при Ровенському то­варистві української мови імені Т. Г. Шевченка. Називалась його публікація «Радивилів, Радзивилів, Червоноармійськ?». Не думаю, що цей заголовок, а особливо - ідея газетної верстки - належали саме автору. Але саме в заголовку, завдяки розміру шрифтів та послідовності розташування назв, чітко прослідковується нав’язування читачеві певної думки: можливо й не помітний неупередженому оку, зате добре відомий прийом професійних газетярів та ідеологічних працівників:

Читать далее

ХАЙ ВИСТАЧИТЬ СИЛИ Й НАСНАГИ БАГАТО ЛІТ ВЧИТЕЛЮВАТИ!

121020 3З нагоди професійного свята освітянам громадивручили почесні нагороди та організували вітальний концерт

Традиційно, День працівників педагогічної ниви відзначається в першу неділю жовтня. Це свято стало знаком всенародної шани цій професії. Адже нема людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Кожен з вдячністю згадує своїх шкільних наставників крізь роки: за підтримку та мудрі поради. Бо усе життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. 

Читать далее

РАДИВИЛІВЦЯМ ВЛАШТУВАЛИ «БІБЛІОТЕЧНЕ БЕЗСОННЯ»

121020 2Це місце більшість із нас сприймають як місце, де видаються книги. Але радивилівські бібліотекарі щоразу змінюють стереотипи і в нових реалізованих проектах показують, як ефективно книгозбірня вміє переорієнтуватися на потреби сучасного читача.

Ще один захід у новому форматі провели бібліотекарі у співавторстві з молодіжною радою «Ідея» Радивилівської ОТГ. Зазвичай, коли надворі стає темно, книгозбірня зачиняється. Але от у Всеукраїнський день бібліотек все було кардинально по-іншому. Пізнього вечора зали міської книгозбірні були гостинно відчинені для всіх охочих цікаво та змістовно провести тут "бібліотечне безсоння". Мистецька подія під такою назвою проходила в бібліотеці під покровом ночі, її гостям випала чудова можливість відпочити з користю, почерпнути щось нове і отримати позитивні враження для емоційного перезавантаження.

Читать далее

ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ ДЛЯ НАЙСТАРШИХ

121020 1Щирістю емоцій, теплом сердець можна поділитися і через відео виступи: саме в такий спосіб учасники художньої самодіяльності Підзамчівського старостинського округу вшанували своїх сивочолих односельців у День ветерана.

«А я люблю життя своє! Воно дорожчає з роками», - під такою назвою співочий актив Будинку культури с.Підзамче провів онлайн-концерт, приурочений до Дня людей золотого віку, віку мудрості й досвіду. В подяку за те, що ними зроблено для нащадків за прожиті роки, молодші жителі старостинства влаштували вітальний виступ. Свої номери вони розмістили на онлайн-платформі, оскільки зібратися разом в одному залі зараз не випадає можливості.

Читать далее