• Home

13 жовтня 2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

131020 2Це відкрите звернення – мій діалог з кожним із Вас.

За перші роки, відколи створена Радивилівська об’єднана територіальна громада, наш спільний життєвий простір поповнився значними досягненнями. У кожне вкладено важку працю. Але до успіху завжди приходить той, хто робить наступний крок.

Мій багаторічний досвід керівника в міській, а тепер і в об’єднаній територіальній громаді, міг би асоціюватися із настільним записником, в якому чітко позначаю мету і шукаю ефективних способів її реалізації. Чи це прокладено тротуар, збудовано новий дитсадок, придбано школі автобус, чи оновлено комп’ютерну техніку у навчальних класах –потреби людей визначають все. Беру їх за основний пріоритет, і знаю, що не підведу тих, хто очікує від мене ефективного рішення.

Читать далее

КВІТУЧЕ МІСТО-ЗАСЛУГА ЛЮДЕЙ!

131020 1Початок цього тижня приніс нашому Радивилову несподіваний і, разом з тим, красивий осінній сюрприз. Більше тридцяти кущів ефектних хризантем яскраво-жовтого кольору подарувала для втілення ідей в міському благоустрої шановна жителька нашої громади, ветеран педагогічної праці Ніна Федорівна Грисюк. Квіти уже висаджені на центральній площі Незалежності бригадою з благоустрою міської ради.

Читать далее