• Home

16 жовтня 2020

ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ВІТЧИЗНОЮ, ЗА ВИСОКЕ ЗВАННЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

161020 2Напередодні світлої Покрови Пречистої Богородиці, з якою співпадає одразу три святкові дати - День Захисника України, День Українського козацтва та річниця створення Української Повстанської Армії, у Радивилівській громаді вшанували тих, хто відважно відстоював волю та суверенітет незалежної України.

На урочистості, що відбулись в актовій залі міської ради, було запрошено військовослужбовців, ветеранів антитерористичної операції; матерів полеглих на українському сході воїнів - Владислава Шемуровського та Ігоря Черняка, дружину Андрія Бєлкіна, загиблого офіцера-вертолітника. Почесні грамоти кращим з кращих військовослужбовців Радивилівщини, хто самовіддано боронив територіальну цілісність країни від ворожих зазіхань та агресії на східних кордонах, вручали Радивилівський міський голова Микола Карапетян, голова Радивилівської РДА Всеволод Пекарський, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко, військовий комісар Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь Мельничук.

Читать далее

ПІКЛУВАННЯ ПРО НАЙМОЛОДШИХ ЦЕ МІСІЯ ЧЕСТІ

161020 1З доброї ініціативи стало у нашій громаді на одну радість більше. У Дружбівському старостинстві встановили новий ігровий майданчик. Днями відбулось його святкове відкриття. Господарями тут будуть найменші дружбівчани. Малята фонтанували радісними емоціями, адже проводити своє дозвілля у такому чудовому місці – справжнє задоволення. За «казкове містечко», яке оживило сільську територію барвами, дитячими веселощами, дорослі подякували міському голові М.Карапетяну. Ось як про це висвітлено на офіційній сторінці старостинького округу у Фейсбук:

Читать далее