• Home

травня 2021

30 травня 2021

У СРІБНОМУ ЖИВЦЕМ ЗГОРІВ ГОДУВАЛЬНИК

300521 1Радивилівські вогнеборці ліквідували пожежу у приватному господарстві.

У суботу 29 травня о 03:51 на спецлінію «101» повідомили про пожежу у селі Срібне, по вулиці Зелена, Крупецької територіальної громади. Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС у Рівненській області.

Читать далее

25 травня 2021

В ТАКОМУ ПОВАЖНОМУ ВІЦІ ЩЕ ВИШИВАЄ!

250521 2Яскравими ниточками прив’язана любов до рукоділля жительки с.Круки Радивилівської територіальної громади Дубенського району Марії Олександрівни Турик. На життєвому шляху нею вже розміняно восьмий десяток літ. А руки майстрині так само активно, як замолоду, творять і творять нові візерунки. У цьому її відпочинок, її хобі, її тиха радість в звичайних сільських буднях.

Читать далее

ДОСЛІДЖУВАЛИ, ЧИМ УНІКАЛЬНА І ОСОБЛИВА РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДА

250521 3Підведено підсумки  творчого конкурсу «Знай і люби своє!»

Оскільки кожному належить знати, в якому краї, на якій землі він народився і проживає, а чи не найповнішу розповідь про визначні місцянаселених пунктів та пов’язані з ними історичні факти можуть розповісти люди, які мешкають на цих територіях, у територіальній громаді було оголошено творчий проект. 

Читать далее

В ТАКОМУ ПОВАЖНОМУ ВІЦІ ЩЕ ВИШИВАЄ!

250521 2Яскравими ниточками прив’язана любов до рукоділля жительки с.Круки Радивилівської територіальної громади Дубенського району Марії Олександрівни Турик. На життєвому шляху нею вже розміняно восьмий десяток літ. А руки майстрині так само активно, як замолоду, творять і творять нові візерунки. У цьому її відпочинок, її хобі, її тиха радість в звичайних сільських буднях.

Барвиста, як погідний весняний день, хрещата, як букет в руках нареченої, або ж яка створена в поєднанні всього одного-двох кольорів – вишиванка і нині стирає кордони, об’єднуючи наших співвітчизників по всьому світу.

Читать далее

«ДЯКУЮ КОЖНОМУ ЖИТЕЛЮ ГРОМАДИ ЗА ТЕ, ЩО МИ ВСІ РАЗОМ НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮВАЛИ, СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДОЛАЛИ ТРУДНОЩІ»

250521 1Звіт міського голови про підсумки роботи Радивилівської міської ради

та її виконавчого комітету за 2020 рік

Щороку я, виконуючи свій обов’язок, звітую перед радивилівською громадою про зроблену за рік роботу. На жаль, і цього року ми всі змушені підлаштовуватись до реалій життя в умовах карантину, тому проводжу звіт лише перед депутатами ради та через ЗМІ. Минулий 2020 рік однозначно непростий, ознаменований епідемією коронавірусу, став справжнім випробуванням для всього людства. Для Радивилівської громади цей рік став роком серйозних викликів, змін, наполегливої праці та прийняття непростих рішень. Головною суспільно-політичною подією року стало проведення перших місцевих виборів у новоствореній громаді за новою виборчою системою. Я радію з того, що громада мені вкотре доручила і надалі розвивати нашу громаду у тому напрямку, який, вже очевидно, є правильним.

Читать далее

23 травня 2021

ОБІЙШЛИ СТОЛИЦЮ!

230521 1У суботу, 22 травня, на стадіоні «Колос» в Радивилові відбувся традиційний турнір з футболу серед лікарів (вікова категорія 45+) за кубок міського голови Радивилова.

У змаганнях взяли участь лікарські команди з Рівного, Вінниці, Києва, Одеси, Чернівців, Дніпра.

Читать далее

22 травня 2021

ХАБАР НЕ БРАВ

220521 1: екс-прокурор екс-Радивилівського району, екс-заступник прокурора Рівненщини поновився на посаді та стягнув понад мільйон гривень - компенсацію з Генпрокуратури

Першому заступнику прокурора Рівненської області Володимиру Мойсейцю довелося протягом восьми років доводити, що він не хабарник.

Читать далее

21 травня 2021

ПІШОВ З ЖИТТЯ ЕКС-СУДДЯ РАЙОННОГО СУДУ

210521 3Сьогодні, 21 травня, на Рівненщині пішов з життя суддя у відставці Радивилівського районного суду Віталій Кохно.

Про це повідомили у Рівненському апеляційному суді.

Відомо, що покійному було 74 роки. Він тривалий час був головою суду. Колеги згадують про Віталія Ілліча, як про наставника та професіонала.

Читать далее

НАЗУСТРІЧ СПОРТИВНИМ ДОСЯГНЕННЯМ

210521 2В рамках масштабного забігу «RACE NATION/ГОНКА НАЦІЙ- 2021», який відбувся у Києві 15 травня, учень четвертого класу Дружбівського ліцею Денис Малецький успішно подолав 5-кілометрову дистанцію з перешкодами.

Такі змагання з бігу популярні в усьому світі, а в Україні подібний спортивний рух з'явився 7 років тому і продовжує здобувати популярність.

Читать далее

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ!

210521 1Стартує конкурсний відбір бізнес-проєктів, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2021-й рік.

Інформуємо, що з метою реалізації пункту 14 заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2021 – 2023 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 грудня 2020 року № 761 (із змінами), затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 39 (із змінами) та відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва (затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 18 березня 2021 року № 183, зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 05 квітня 2021 року за № 19/2232) департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації оголошено конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2021 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проєктів.

Читать далее