• Home

01 липня 2021

ЗВУЧИТЬ ЖИТТЯ, ЯК ГАРНА ПІСНЯ!..

010721 3Багато славних ювілеїв припадає на людську долю. А з Волі Божої – приходять ювілеї і поважні. Саме такий почесним гостем днями завітав до жителя м.Радивилів Петра Васильовича Лисака. Його 80-річчя це вік золотої зрілості, яку шановний ювіляр сповна використовує для примноження життєвої радості, досягнення цілей і навіть творчої самореалізації. Власним прикладом показуючи, що навіть в поважному віці можна бути вельми активним у громадському та мистецькому житті громади. Бути зіркою сцени та на заздрість багатьом молодшим митцям-аматорам успішно збирати глядацькі аншлаги на концертах!

Читать далее

ЧИТАЄМО СУЧАСНЕ, УКРАЇНСЬКЕ:

010721 2Відомі українські письменники та видавці брати Капранови презентували в Радивилові свій історичний роман-новинку «Паперові солдати».

Сюжет книги пов’язаний з Рівненщиною, адже один з головних героїв Ніл Хасевич, тут народився, навчався, жив, творив та боровся за українську незалежність.

Читать далее

«БУГАЇВСЬКИЙ КЛІМАТ – НАЙЦІЛЮЩІШИЙ»

010721 1Хтось, мабуть, посміхнеться, прочитавши такий заголовок. Теж, мені курорт чи санаторій, подумає! Проте, принаймні для одного приїжджого умови життя саме у цьому селі стали дійсно чи не найбільш благотворними для здоров’я…

Знаю його багато років. Часто зустрічалися на льоді місцевих водойм під час зимової риболовлі. Як і я, Василь також віддавна – палкий прихильник лазні з парком. Алеякось не випадало нагоди докладно поспілкуватися про життя-буття. Трапилась вона нинішнього Першотравня. Сиділи один навпроти одного у ранішній львівській електричці. Я їхав на запрошення до сватів, Василь – на малу батьківщину, яку востаннє провідував років з п’ять, не менше. Як і часто водиться в дорозі, сама обстановка подорожі якось непомітно сприяла відвертості та щирості.

Читать далее