• Home

07 липня 2021

ЧАРИ КУПАЛЬСЬКОЇ НОЧІ

070721 3У вівторок, 6 липня, надвечір на березі ставка у селі Немирівка відбулося феєричне театралізоване свято.

На місці його проведення, біля мальовничого озера, ще задовго до початку народних гулянь, розносячись в далечінь, звучать купальські пісні, українські народні мелодії. І людей таки більшає і більшає, щомиті, щохвилини. Аж ось під звуки пісні «На Івана Купала» у виконанні вокального ансамблю БК Підзамче до мікрофонів підходять ведучі Марія Мулик і Андрій Сірко в українських костюмах.

- Слухайте люди, слухайте люди, свято Купала сьогодні в нас буде. Свято Купала, краси і кохання, всім, хто прийшов до нас, - щире вітання! Заплітайте, верби, коси золотаві, чепуріться клени перед люстром-ставом. Бо уже в дорозі, скоро й на порозі наше свято,славне свято!..

Читать далее

ПЕРЕМОЖЦІ МЕМОРІАЛУ ПАМ’ЯТІ - РІВНЕНЧАНИ

070721 2На базі спортивно-оздоровчого табору "Олімпієць" ФСТ "Україна" у селі Хрінники Дубенського (колишнього Демидівського) району впродовж двох днів, 26-27 червня, проходила ХХІ літня Спартакіада журналістів Рівненщини. Участь у ній взяли також колеги з Волинської, Дніпропетровської та Хмельницької областей України. Медійну спільноту сусідньої Республіки Польща представляв на змаганнях президент міжнародної асоціації журналістів "4 влада" Хенрик Кошчельний. Загалом участь у Спартакіаді цього року взяли більше трьох десятків працівників газет, радіо і телебачення.

Читать далее

ОГОЛОШЕНО ВИРОК УБИВЦІ ДІТЕЙ

070721 1У Рівному суд присудив 11 років за ґратами чоловікові за вбивство двох малолітніх дітей, виготовлення і зберігання вибухівки.

Вирок оголосили 6 липня. Йдеться про Миколу Середюка із селища Смига.

На своєму господарстві чоловік розставив саморобні міни-пастки і два роки тому в одну з них втрапили онуки його дружини. Попри це, Галина Середюк, а також сестра засудженого вважають, що суд виніс занадто жорсткий вирок і планують його оскаржити.

Читать далее