• Home

27 жовтня 2021

ДВАДЦЯТЬ ОДНА ЛЮДИНА ПОМЕРЛА : на Рівненщині зафіксували найбільшу за час пандемії кількість смертей, по одній – в Радивилові і Крупці

271021 4Минулої доби в Рівненській області зареєстрували рекордну за весь час пандемії кількість летальних випадків – 21. Донині найбільше за добу було 18 смертей. Таку кількість фіксували 19-го та 22-го жовтня.

Читать далее

МЕМОРАНДУМ НЕ ГРІЄ…

271021 2Бюджетні установи стали заручниками високої ціни на газ

Жодне українське місто, громада, в тому числі і Радивилівська, станом на початок цього тижня, 18 жовтня, так і не змогли укласти договорів з газопостачальними компаніями. Відтак, батареї в більшості шкіл, дитсадків а також помешканнях, через різкий стрибок вартості на блакитне паливо, досі холодні. У зв’язку з чим ситуацію, яка виникла у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, класифіковано як надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня.

Читать далее

ДВА КОМЕНТАРІ ДО ДВОХ ФОТО

271021 1З певних пір, будучи поважаючим себе газетярем, взяв за звичку намагатися будь-якої пори не розставатися з фотокамерою. Адже доволі часто в поле зору потрапляють цікаві і актуальні сюжети, які потребують моментальної фіксації. Іноді ж сфотографоване стає в нагоді для використання у подальшій роботі. Запропоновані нині вашій увазі світлини зроблені одного і того ж дня протягом якихось кількох хвилин.

Читать далее