СУРМИ Радзивілів - новини радивилова
  • Новини
  • Правопорядок
  • Життя
    • Офіціоз
    • Слово редактора
    • Людські долі
    • Цікаві зустрічі
    • Читацькі листи
    • Гумор
    • Цікава мозаїка
  • Бізнес
  • Здоров'я
  • Спорт
  • Медіа
    • Фото
Demo
  • Home
  • Правопорядок
  • НЕ ВПУСКАТИ НЕЗНАЙОМЦІВ ДО ОСЕЛІ!
30 лист.2020

НЕ ВПУСКАТИ НЕЗНАЙОМЦІВ ДО ОСЕЛІ!

30 листопада 2020.

301120 2Закликають поліцейські найстарших жителів: днями від протиправних дій зловмисниць знову потерпіли дві пенсіонерки.

Нові випадки шахрайства зафіксовано у Рівненському районі. Відволікшись спілкуванням із невідомими, потерпілі позбулися понад 20 тисяч гривень.

 

Із повідомленням про те, що її обікрали, до поліції звернулася 73-річна жителька села Обарів. Зі слів пенсіонерки, до її помешкання зайшла молода жінка і представилась працівницею сільради. Господиню вона запевнила, що відвідує одиноких та осіб похилого віку, а заразом попросила показати обійстя, аби чимось допомогти.

За розмовою, пенсіонерка не зогляділася, як вони відійшли від будинку. Жителька Обарова із недовірою поставилася до нової «співробітниці» та стала розпитувати, чому про візит не попередили, чому не прийшов ніхто із вже знайомих їй працівників. Та в цей час псевдопрацівниці раптово хтось подзвонив і вона, нічого не пояснюючи, пішла геть. Запідозривши неладне, 73-річна жінка зателефонувала у сільраду, де їй порадили негайно передивитися свої заощадження: 14 тисяч гривень і золота каблучка зникли.

До будинку 71-річної жительки села Сморжів незнайомка теж завітала посеред дня. Запитала, чи є хтось удома та поцікавилася, чи, бува, у селі не продається помешкання, а вже потім раптово попросила провести її до вбиральні.

Коли господиня повернулася до хати, побачила відчинені двері, а всередині — ще одну невідому жінку, яка почала втікати, побачивши власницю. Поліцейські згодом встановили, що з оселі пенсіонерки зникли 10 тисяч гривень.

Слідчі за обома фактами крадіжок, поєднаних із проникненням у помешкання, розпочали досудові розслідування за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.  Наразі проводяться розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочину. Потерпілі описали зловмисниць: близько 30-ти років, одна із них худорлявої тілобудови, інша — повної. Обидві були у чорних шапках, масках, у чорній та різнокольоровій куртках відповідно.

Поліцейські звертаються до громадян, особливо – до осіб похилого віку. Не довіряйте незнайомцям, які приходять до вашого господарства проводити опитування, поміняти гроші, подивитися побутові умови, перевірити показники лічильника тощо. Якщо у вас виникає будь-яка підозра, негайно звертайтесь до поліції за номером «102». Чим швидше ви повідомите, тим більше шансів оперативно затримати злодіїв.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Надіслати
Скасувати
JComments
  • ОГОЛОШЕННЯ
  • ПРО РЕДАКЦІЮ
  • АРХІВ ГАЗЕТИ
  • НАШІ ПАРТНЕРИ
  • КАРТА РАДИВИЛОВА

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

<< < листопада 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календарь Joomla

peredplata

ВХІД НА САЙТ

  • Забули свій пароль?
  • Забули свій логін?
  • Зареєструватися

ПОГОДА

Погода у Радивилові
Gismeteo Gismeteo
Погода на 2 тижні

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


Тут ви можете написати повідомлення, або задати швидке запитання на яке наша редакція дасть відповідь в найкоротший термін.

Ім'я (*)

Введен недействительный тип данных
E-mail (*)

Не правильна адресса!
Текст повідомлення (*)

Введіть текст повідомлення
Текст що на картинці (*)
Текст що на картинці
  Перезагрузити
Неправильний текст!

  

  • Новини
  • Правопорядок
  • Життя
    • Офіціоз
    • Слово редактора
    • Людські долі
    • Цікаві зустрічі
    • Читацькі листи
    • Гумор
    • Цікава мозаїка
  • Бізнес
  • Здоров'я
  • Спорт
  • Медіа
    • Фото