• Home

22 грудня 2014

Голосочок, як струмочок!..

школа3…Має наймолодша вихованка вокального гуртка районного Будинку школяра Домініка Чупіна. З шести рочків ця талановита, усміхнена дівчинка виходить на сцену, щоб дарувати людям пісні.

А коли маленька співачка стає біля мікрофону й починає ритмічно пританцьовувати в такт мелодії, навіть з найвіддаленіших рядів сипляться гучні аплодисменти. І жодного натяку на несміливість чи страх. Замість цього на дитячому личку – безпосередня щирість і готовність поділитися красою української пісні! Про таких ще кажуть – талант від Бога.

Читать далее

З радивилівської землі полетіли до солдатів янголи…

 

«Відкриваймо серце для добра», - ці слова стали доброчинним поштовхом, ідейним девізом Тижня милосердя і турботи, який нещодавно проходив у Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія».

 

У кожнім класі було проведено загальношкільний урок доброти “Приєднуйтесь до добрих справ-допоможіть сьогодні», а ще - бесіди на тему «Посій добро в своєму серці».

Читать далее

КУСАЛИ КАЛИТУ ТА ВАРЕНИКИ…З СІЛЛЮ

Як відомо, 13 грудня - одне з великих та улюблених свят, день Св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити. Народні традиції міцно переплелися з релігійними та дійшли до наших днів. Вечір напередодні молодь святкувала як «Андріївські вечорниці».

Читать далее

ЧИ ПОТРІБНО ПЕРЕЙМЕНОВУВАТИ ВУЛИЦІ?

РадивиловЗ цікавістю прочитав статтю Ю.Арламовського «Бульвар заслуговує іншого імені». Цілком підтримую пропозицію автора статті щодо зміни назви бульвару. М.Гінсбург пожертвував чимало власних коштів на потреби жителів Радивилова, побудувавши цілий ряд громадських установ (школи, лікарню, лазню), а деякі з них використовуються і по сьогоднішній день.

Читать далее

Головній міській ялинці докуплять іграшок та гірлянд

n01Як і торік, до новорічно-різдвяних свят буде прикрашено одну із живих ялинок, що ростуть поруч з приміщенням колишнього центрального універмагу.

-        Вже з понеділка бригада по благоустрою міської ради візьметься за прикрашання новорічної ялинки іграшками та світловою ілюмінацією. В зв’язку із тим, що з минулорічних святкувань з нижніх гілок деревця невідомі зняли чимало іграшок, з гірлянд викрутили не один десяток кольорових лампочок, то прикрас цього року докуплять. Новорічними вогнями головна міська ялинка запалає вже до кінця тижня: саме тоді, - наголошує заступник міського голови Віктор Ісюк, - планується завершити всі опоряджувальні роботи довкола неї.

Наш кор..

Читать далее

Вшанували чорнобильців

чорнобиль річницяМинулої неділі, 12 грудня, в місті відбулося вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Мітинг-реквієм розпочався із покладання вінків до пам’ятного знака на честь мужності ліквідаторів, встановленого біля пожежної частини.

Читать далее

БЕЗ БІОМЕТРИЧНОГО В ЄВРОПУ – ЗАСЬ?!!

Оформлення нових паспортів розпочнеться з 19 січня 2015 року

383706870Впровадження в Україні біометричних документів – це лише одна з вимог для безвізового режиму. Постановою КМУ передбачено видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон строком на 10 років громадянам, яким виповнилося 16 років і на 4 роки дітям до 16 років. Важливо те, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна буде отримати з 16 років, це відчують діти, які навчаються за кордоном, адже зараз паспорт можна отримати лише з 18 років.

Читать далее