• Home

31 грудня 2014

31 грудня 2014

Привітали, заколядували, ще й ялинки подарували!

DSC07522Передноворічна традиція учнів міського НВК «школа№2-ліцей» виготовляти креативні ялинки з підручних засобів знайшла несподіване продовження у благодійності: наймолодші вихованці школи подарували власноруч виготовлені символи Нового року одиноким стареньким – пацієнтам стаціонарного відділення територіального центру


Зі святковим настроєм на театралізованим виступом малята-вихованці 2-А класу (керівник О.Нестеренко) навідалися до відділення стаціонару минулого вівторка. І в кожного в рученятах – диво-ялиночка. Без голочок та колючок, але з серветок, кольорового паперу та інших підручних аксесуарів. Топчучи ноженятами біля порогу, малі непосиди все допитувались у свого вчителя, а кого ж. власне, вони йтимуть вітати?! На що отримали несподівану для себе відповідь: самотніх, одиноких бабусь та дідусів, у яких, на жаль, немає маленьких онучат, яких би вони могли пригортати до своїх грудей у ці щасливі новорічні та різдвяні дні.

DSC07546Вбрані по-празниковому, з очима, сповненими сліз, зустрічали сивочолі пацієнти відділення своїх галасливих гостей, та щиро потішилися їхнім щедрим дарункам.

-         Тепер ці ялиночки, зроблені з любов’ю дитячими руками, прикрашатимуть кожну палату, - наголосила заступник директора територіального центру Людмила Бондар.  А другокласники тим часом заколядували. Простенький, відомий усім з малих літ, мотив: «Добрий вечір тобі, пане господарю…»

Вслід за меншими заколядували й старші. Різдвяна пісня поєднала покоління, огорнула зболені душі смиренністю та світлом, і в таку мить ніби повернувся у вицвілі очі стареньких живильний вогник, як замолоду. Певно, кожному з цих стареньких пригадались щасливі миті їхнього дитинства та молодості. Коли було з ким сидіти за одним столом та розділити Святу вечерю в ніч навпроти Різдва.

«Щоб в мирі й здоров’ї дожити до наступного року!», з такими віншуваннями осипали маленькі сівачі персонал та пацієнтів стаціонарного відділення.

Про те, що ця зустріч вразила дитячі сердечка, свідчили численні пропозиції учнів завітати до одиноких стареньких з колядкою та ялинками ще й наступного року.

Наталка Янчин

Читать далее