• Home

03 лютого 2015

НЕ КИДАЙТЕ ЧОБОТОМ У ДЗЕРКАЛО!..

imageCA7U0H2QПриводом для написання цього матеріалу стала недавня розмова-диспут з кількома знайомими. А тема її – чи має право преса публікувати карикатури релігійної тематики? Відповіддю на мої твердження було безкомпромісне і водночас бездоказове: ти, мовляв, захищаєш «цехові» інтереси. А найпотужнішим аргументом був такий. Ось в Парижі після розстрілу редакції сатиричного журналу зібралися мало не всі керівники європейських держав. А у Волноваху і Маріуполь ніхто з них не приїхав!..

Читать далее

Вшанували пам’ять жертв Голокосту

DSCN2462Під час Другої Світової війни, 73 роки тому, на території району нацистами було вбито близько 6000 євреїв. Зокрема, біля хуторів Пороховня біля Радивилова і Глинянка біля Козина відбулися найбільші масові розстріли. У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту міський голова Микола Карапетян, в.о. голови райдержадміністрації Іван Школяр, голова районної ради Олександр Пастух, заступник міського голови Віктор Ісюк, представники громадськості та жителі району поклали вінки до пам’ятного знаку жертвам Голокосту в урочищі Пороховня Немирівської сільради.

Читать далее

«Я ЙОГО ТУДИ НЕ ПОСИЛАВ!»

JQN9EsnHNV8- цю жорстоку своєю черствістю фразу мати бійця АТО почула з вуст державного службовця, члена Координаційного штабу Радивилівського району з допомоги армії

Нижче ми подаємо обурливу і водночас приголомшливу, вибудовану на суцільних емоціях історію, яку розповіла Т. О., жителька одного з сіл нашого району. Більшу частину її сповіді ми зберегли без найменших правок.

Читать далее