• Home

06 лютого 2015

НЕМИРІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ЗІБРАЛИ ПОНАД СТО МІШКІВ СКЛОТАРИ

- аби допомогти вирученими коштами двом землякам-захисникам, мобілізованим до війська ще на початку осені3u010t0wek6

Минулотижневий випуск газети, а, точніше, стаття на першій сторінці про поневіряння матері солдата, не тільки наробила чимало шуму у чиновницьких кабінетах, а й тісно згуртувала сільську громаду. Так, мешканка Немирівки Ніна Бортник, прочитавши крик душі збідованої жінки, звернулася до директора школи Дениса Денисюка з проханням допомогти долучитися до збору склотари, що проводить волонтерська організація в Радивилові.

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ

bd6a458c49ac843da1828be55a7 prevНетверезий за кермом – убивця!

За статтею 130(Керування транспортними особами у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про Адміністративні правопорушення було притягнуто до адміністративної відповідальності 28–річного місцевого жителя.

Читать далее

Про пожежну безпеку - за місцем проживання

DSC 0073З метою попередження пожеж та трагічних наслідків, протягом січня в районі проведено відпрацювання житлового сектору. Робочою групою в складі працівників районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, соціальних працівників, дільничого інспектора міліції було охоплено Немирівку, Гаї-Левятинські, Батьків та Радивилів.

Читать далее

Встановлені міською радою камери спостереження дали перші результати

34163 230x02xСпільними зусиллями працівників карного розшуку, дільничних інспекторів міліції та членами громадського формування «Граніт» було затримано чоловіка, який викрадав чужі велосипеди

Читать далее