• Home

11 лютого 2015

Хай пригощаються на здоров’я!

Всього кілька днів минуло відтоді, як Радивилівська волонтерська організація «Допоможемо нашим» закликала місцевих господинь «підсолодити» суворі армійські будні українським солдатам й напекти хрумких смаколиків в зону АТО DSC07719

Двічі наших ґаздинь до печі припрошувати не довелося! Тож майже одразу до пункту прийому благодійної допомоги для АТО потяглася безперервна вервечка: і жінки, і чоловіки, хто по одному, а хто й одразу по декілька, приносили волонтерам ящики й коробки, наповнені кондитерськими виробами.

Читать далее

КЛАС-ПРОЕКТ, ДЕ ШЛІФУЮТЬ ІНТЕЛЕКТ

DSC07654Пройшло лише півроку, як учні 1-А класу Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» взялися освоювати експериментальну освітню програму. Їх успішність вже сьогодні здивує будь-кого, в тому числі й вчителів молодшої ланки «зі стажем»: діти не тільки читають, пишуть, а й відповідають на уроках поширеними, складними реченнями, з легкістю показують на карті Україну та її сусідів, розповідають про материки, океани та космос. А їх математичні знання викликають захоплення у кращих вихованців традиційних класів початкової школи.

Читать далее

«Координуємо ресурси, щоб зберегти більше життів…»

Благодійники Радивилівщини об’єднуються у єдину волонтерську організацію «Допоможемо нашим», аби ще активніше підтримувати військових на палаючих просторах фронту українсько-російської війниIMG 20150123 153543

З дрібних струмків формується схожий на Дніпро потік волонтерської допомоги українській армії. Журналісти нашого видання неодноразово висвітлювали колосальну роботу, яку несуть на своїх плечах звичайні люди, що живуть серед нас, ходять на роботу і виховують дітей. А поряд з тим - невтомно тримають руку на пульсі потреб хлопців з Радивилівщини, і не тільки, які нині несуть службу на блокпостах в зоні проведення АТО.

Читать далее

ЛІКИ ЗА… ГРИВНЮ!!?

111Простигла. Кашель. Пішла в аптеку, що роблю не дуже часто. Вибрала те, чим зазвичай користуюся вже декілька десятиліть. Стоячи в черзі, чую типові питання і відповіді :

- Що ви мені порадите від кашлю, ломоти в суглобах і головному болі?

- Дайте що-небудь від температури, кашлю, ломоти в суглобах і головного болю.

- Колдрекс, льодяники., пастили. антибіотики, разом 600-1500 руб..

Сперечатися з провізором не визнала потрібним, це їх робота, але вирішила влаштувати невеликий спектакль. Отже, підійшла моя черга.

Читать далее