• Home

13 лютого 2015

Зорієнтуватись у надзвичайній ситуації – означає вижити….

мнс 2На виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України та відповідних доручень Голови Рівненської облдержадміністрації співробітники Головного управління ДСНС області провели перевірку виконання заходів щодо приведення в готовність місцевих ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в режимі підвищеної готовності.

 Перевірка проходила на початку тижня за присутності першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Школяра.

Читать далее

ВІТАЛИ З ДЕВ’ЯНОСТОРІЧЧЯМ

DSC07735Майже сорок років присвятила самовідданій праці на педагогічній ниві Антоніна Артемівна Миколайчук. Щедре тепло свого серця жінка дарувала не лише своїм учням, а й власним двом синам і двом донькам, які подарували їй вісім онуків та семеро правнуків. А нещодавно колишня вчителька відзначила свій дев’яносторічний ювілей. Ще й сьогодні, у своєму поважному віці, жінка самос­тійно доглядає невелике господарство, трудиться на городі, знаходить час переглянути теленовини, почитати періодичну пресу, буває частою гостею у стінах рідної школи.

Читать далее

Знайшли роздягнутим та мертвим

trupВ понеділок, дев’ятого лютого, о пів на десяту ранку, до чергової частини РВ УМВС надійшло повідомлення про те, що на польовій дорозі, між вулицями Шкільна та Зелена села Хотин лежить чоловік без ознак життя.

Бездиханне тіло помітила 53-річна мешканка сусіднього села. Цим чоловіком виявився 25-річний безробітний Микола, який проживав у селі Хотин. Він лежав лицем до землі у спортивних штанах і кофті. Неподалік були розкидані кросівки, куртка, брюки та шапка. Слідчо-оперативна група з’ясувала, що напередодні Микола разом зі своїм приятелем до 22-ої години розпивали спиртне в господарстві останнього. Згодом Микола пішов додому. Правоохоронці також встановили, що чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку та зловживав спиртним.

– Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), – розповів начальник РВ УМВС Віталій Кеда. – Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, Микола загинув внаслідок гострої серцево-судинної недостатності та кардіомопатії нез’ясованого походження.

Оскільки відносно парубка ніяких протиправних дій не було вчинено, слідчим відділом вирішується питання про закриття кримінального провадження.

Оксана ШУЛЯК,

Радивилівський РВ УМВС

Читать далее