• Home

15 лютого 2015

Написала есе – отримала безкоштовні проїзні документи.

Створивши рід людський, Господь дарував нам таланти. Кожному - свій. Комусь легко дається рима, хтось проникливо здатен творити у прозі, інший має хист до малювання, а в чиїхось руках шмат глини може легко перетворитися на шедевр мистецтва. Проте не кожен з нас плекає та примножує ці дари, піддаючись спокусі легшого життя − життя без наполегливої праці. Так, це доведена істина: всі великі люди, будь то славетні спортсмени чи геніальні музиканти, актори чи вчені, в один голос стверджують: талант – це тільки 1% складової успіху, а все решта − невтомна, наполеглива праця.Ляна

Наприкінці січня відбулося нагородження переможців обласного конкурсу на краще новорічне есе, який проводило державне підприємство Центр обслуговування «Паспортний сервіс».

Читать далее

Потрібні добровольці-волонтери!

0 k  52753539866042Радивилівському координаційного центру з надання допомоги патріотам міста й району, що беруть участь в АТО, потрібні додаткові волонтери. У зв’язку із загостренням ситуації на східних рубежах додалося роботи, яку не під силу зробити нинішній невеликій команді волонтерів. Для організації більш дієвої допомоги нашим землякам, які несуть службу під кулями й «ГРАДами», для проведення збору коштів та провізіанту в центрі міста в базарні дні (вівторок-п’ятниця) є потреба, щоб відгукнулись додаткові добровольці.

Читать далее