• Home

19 лютого 2015

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ АТО ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

s53564239Районна громадська організація «Ми – радзивилівці» ініціювала облаштування у районному історичному музеї окремого залу, де буде висвітлена участь наших земляків у захисті східних рубежів України

У цьому важливому кроці, вже активно підтриманому міським головою М.Карапетяном, керівництвом району, відділу культури райдержадміністрації та радою районного історичного музею – символічний знак твердої переконаності активних представників громадськості району - Україна вистоїть у жорстоких випробуваннях! А нашим дітям та нащадкам вже зараз має бути створена можливість на експозиціях музейного залу вчитися беззавітно любити рідну державу, бути готовими віддати навіть найдорожче за її цілісність та незалежність.

Читать далее

ЧУТКИ: ЧИЯ БРУДНА РОБОТА?

la-veridicita-dei-rumors-L-chRZrAТиждень-два тому містом почали поширюватися відверто брудні чутки, у яких жваво обговорювалась причетність окремих депутатів міської ради, членів міськвиконкому, і навіть священика, настоятеля одного з міських храмів, до факту переховування зброї, нібито завезеної з зони АТО. Згадувалося, до речі, серед інших і моє прізвище.

З цього приводу, до мене, як до депутата міської ради, звернулося за роз’ясненнями більше десятка людей. Також телефонували і до моєї дружини, розпитуючи, чи правдива це інформація. Я ж вирішив звернутися за офіційними роз’ясненнями до прокурора району Миколи Сергійовича Кляпка.

Читать далее