• Home

24 лютого 2015

БРАТ - НА БРАТА. СИН – ПРОТИ БАТЬКА!..

Цей телесюжет, певен, вразив не лише мене, хоча, гріх приховувати, ми вже якось і звикли до самих несподіваних і надзвичайно жорстоких новин зі східного фронту.

598739У випуску новин «ТСН Тиждень» за 15 лютого 2015 року в сюжеті «Оборонці Дебальцевого розповідають, як вдалося уникнути смертельного «котла» кореспондент зустрівся з учасником АТО, син якого…воює на боці сепаратистів. Ось що розповів його батько, розвідник Іван Левченко: «…Він мене постійно (очевидно, по мобілці – Ред.) обзиває - «бендеровець», «продажний». Що я вбиваю своїх братів…Що я продався за долари... Що я для нього вже не батько, що я для нього погань…Я не чекав, що рідна дитина просто від пропаганди може так піти проти батька. Він мені сказав: «Ладно, я того, що ти мені батько, договорився, що тебе не розстріляють, як в полон візьмуть…Це він мені таку зробив «поблажку»…

Читать далее

СТРІЛЯВ ПО СОБАКАХ. ПОРАНИВ… СУСІДКУ!

111Влітку минулого року 50-річний Дмитро вирішив позбутися бродячих псів. Взяв рушницю і пішов стріляти. Але не побачив сусідку, яка поралася на городі і поцілив у неї. Того дня 64-річна Віра з села Ситне працювала на городі. Рідні почули постріли. Повибігали з будинку.

Читать далее