• Home

10 березня 2015

НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО:

наслідки закономірні, але результату ще нема

article 4550До мене, як до депутата міської ради, звернулась мешканка нашого міста Тетяна Андріюк з приводу того, що на вулиці О.Невського, 32 ведеться незаконне будівництво гаража з мансардою

Я звернувся із депутатським запитом до міського голови М.Карапетяна. Відбулась 9 вересня 2013 року сесія міської ради, де всі депутати проголосували за те, щоб направити мій депутатський запит директору комунального підприємства «Комунальник» А.Ковальову. Відповідь директора була такою, що дозвіл на будівництво гаража на вул.О.Невського, 32 В.Ф.Бурмаю не надавався, тож це будівництво вважається незаконним, до того ж на самовільно захопленій землі.

Читать далее

СПРАВИ СПІЛЧАНСЬКІ

journalistДнями, за дорученням правління обласної організації Національної Спілки журналістів України, мені випало виконати приємну місію: вручити грамоту Секретаріату НСЖУ з нагоди 55-річного ювілею члену Спілки, керуючому справами виконавчого апаратуАнатолію Григоровичу Тимошейку.

Цього ж дня новенький членський квиток НСЖУ отримала журналістка районного тижневика «Сурми Радзивілів» Наталія Василівна Янчин.

Хочеться побажати колегам подальших творчих успіхів на газетній ниві та активної участі в діяльності нашої творчої спілки.

Володимир Мартинюк,

секретар первинної організації НСЖУ

Читать далее

БУДЕ ПРИДБАНО НАЙБІЛЬШ НЕОБХІДНЕ

tsou org  ua 1Спільними зусиллями громадськості, місцевих органів влади, колективів підприємств та приватних підприємців району продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із району, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.

Так, за період з 26 лютого по 4 березня 2015 року на благодійний рахунок районної організації Товариства сприяння обороні України на потреби армії надійшло: 2819,00 грн. від колективу райдержадміністрації; 300,00 грн. від працівників Башарівської сільської ради; 500,00 грн. від ФГ «Щедрий врожай» та 100,00 грн. особистих пожертвувань від жительки с.Немирівки Таїси Пукас.

Читать далее