• Home

22 березня 2015

ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ… В УМОВАХ ЕКСТРИМУ

1408607926З В І Т

про роботу виконкому Радивилівської міської ради

в 2014   році

Минулий 2014 рік був надзвичайно напружений і складний, якщо не найскладніший в історії незалежної України. Анексія Криму, зовнішня агресія зі сторони північного сусіда на сході держави, прояви сепаратизму та екстремізму, розбиті міста та селища, заводи, шахти, зупинка підприємств, зменшення реалізації промислової продукції, ріст цін на енергоносії, падіння національної валюти, відстоювання суверенітету та цілісності України, ось саме ті чинники, що не давали можливості протягом року стабільно розвиватися і рухатись вперед не тільки нашій державі в цілому, але й усім без винятку територіальним громадам.

Читать далее

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ МІСТА

DSC07986На порядок денний шістдесят шостої сесії міської ради, яка відбулася 12 березня,  

було винесено дванадцять питань. Депутати заслухали звіт М.Карапетяна про роботу виконкому міської ради за 2014 рік та затвердили програму соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік. Зважаючи на доволі скупий бюджет, цьогорічні плани господарювання щодо поліпшення благоустрою міста зведуться до менш витратних, зауважив міський голова М.Карапетян. Загалом, діяльність виконкому міської ради у 2014 році депутати визнали задовільною і внесли кілька реальних для виконання, в умовах кризи, пропозицій: впорядкувати тротуарне покриття на вулиці Парковій (частина від колишнього дитсадка до професійного ліцею) та частину пішохідної зони біля приміщення колишньої райСЕС. Депутати також затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2014 рік, який оприлюднила заступник міського голови з питань фінансового забезпечення В.Морозюк; внесли зміни до міського бюджету, затвердили блок земельних питань.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКИЙ «ГУМКОНВОЙ»…В ОБСТРІЛЮВАНЕ ЩАСТЯ

fffВже рік в Україні йде війна. Ллється кров її синів та доньок. Українські вояки мужньо виконують свій обов’язок перед Вітчизною, своїми сім’ями і всіма нами – тими , хто залишився тут, у тилу. Рік тому Революцією Гідності ми довели собі і всьому світові, що ми Народ , який може не лише повстати, але й довести свою справу , незважаючи ні на що, до переможного кінця. Виклики сьогодення ще страшніші: якщо ми зараз усі не підтримаємо наші війська там на Сході, то завтра утримуватимемо війська путінської Росії тут, у своїй хаті. І якщо хтось не усвідомлює цього – нехай розкриє очі

Читать далее

Мобілізація: Рівнещина в п’ятірці кращих

c8f81b15e6fd2871f74385b6fb9247f71420559421Під час наради з головами обласних державних адміністрацій щодо забезпечення мобілізації та демобілізації військових президент України Петро Порошенко серед кращих назвав Вінницьку, Хмельницьку, Черкаську, Київську та Рівненську області.

 — Процес, який розпочався рівно місяць тому у Мінську, ні в якому разі не повинен ні у кого створити ніяких ілюзій, що загроза відійшла або зменшилась. Ситуація потребує чітких і скоординованих дій, які різко збільшать обороноздатність Збройних Сил, можливості оборони нашої держави,  — сказав Петро Порошенко.

Читать далее

ШАХРАЙ «ЛОКШИНУ» ВІШАЄ, А ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД … ВІДПОЧИВАЄ

1335159844Всього за лічені хвилини лже-працівники ПриватБанку зуміли обнулити кредитні рахунки близько півдесятка радивилівців

На телефонному екрані - вхідний дзвінок від незнайомого абонента. «Вас турбує служба безпеки ПриватБанку. З вашої кредитної картки щойно намагалися здійснити оплату покупки у Інтернет-магазині. Підозріло, що пін-код двічі ввели неправильно. Перевірте, будь ласка, чи, бува, вашу кредитку не вкрадено», - ось так, зі слів потерпілої радивилівчанки, 29-річної Інни, й розпочинався телефонний діалог, в результаті якого жінка позбулася півтисячі гривень.

Читать далее