• Home

29 березня 2015

ПРИВІТ ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

надіслав жителям Радивилівщини наш мобілізований земляк Валерій

Волинець з прапором РадивиловаБоєць батальйону «Горинь» подякував усім мешканцям району за їхню допомогу, адже кожна надіслана посилка там, на фронті, на вагу золота. Як сказав Валерій по телефону, військові отримали всі надіслані їм речі, включно із намальованою патріотичною мапою єдиної України із підписаними побажаннями радивилівчан, які вони залишили на ній під час проведення благодійної акції зі збору коштів на Масляну. На наше прохання, військослужбовець надіслав нам свої фото із фронту, на одному з яких він разом із своїм вірним чотирилапим другом Дюною на тлі надісланого з Масляної полотнища, а на іншому – вже із товаришами по службі на фоні переданого міською радою прапора Радивилова.

Читать далее

ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ, ЧИЇ ЖИТТЯ ЗАБРАЛА ВІЙНА

DSC08071З нагоди цієї знаменної дати - 71-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників - відбулися церемонія покладання квітів до пам’ятників та обелісків, урочисті заходи на Меморіалі Слави

В урочистостяхвзяли участь керівники міста та району, ветерани Великої Вітчизняної війни, мешканці Радивилова. Присутні поклали вінки та квіти до пам’ятників загиблим воїнам у міському парку ім.Т.Шевченка, поблизу храму Святого Олександра Невського, до погруддя Героя Радянського Союзу П.Г.Стрижака, що знаходиться на території НВК «школа №2-ліцей».  

На Меморіалі Слави присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять визволителів, які подарували нашому місту спокій та мирне небо.

Читать далее

ЧИ ХОЧУТЬ ВКРАСТИ ІКОНУ З ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ?

847828 321 березня на одному з Інтернет-сайтів з’явилася інформація від громадських активістів про те, що найближчим часом з Успенського храму Почаївської Лаври планують викрасти чудотворну ікону Божої Матері, писаної у Візантійському стилі. Натомість на її місце встановлять копію образу.

Занепокоєння в людей викликала організація Хресного ходу, що має пройти територіями України, Росії та Білорусії з Почаївською іконою. Активісти турбуються, що її назад можуть не повернути. А копію важко буде відрізнити від оригіналу.

Читать далее

МІСЬКА ТОЛОКА! ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

63824644Радивилівською міською радоюоголошено місячник з покращення благоустроюта санітарного стану міста, який проводиться з 11 березня по 11 квітня 2015 року.

Районна громадська організація «Ми – радзивилівці» у ході місячника благоустрою вирішила провести толоку з прибирання та облаштування місця відпочинку в урочищі Барабаш, на березі Слонівки. Намічено провести очищення русла річки від сміття, впорядкування прибережної зони.

Запрошуємо всіх небайдужих жителів міста взяти посильну участь у толоці. Місце та час збору учасників толоки – берег річки на Барабаші, 2 квітня 2015 року о 14.00 год.

Не забудьте прихопити з собою садово-городній інвентар.

Рада РРГО «Ми – радзивилівці»

Читать далее