• Home

04 квітня 2015

БОЙОВИЙ ДУХ – НА ВИСОКОМУ РІВНІ!

2У важкі для країни часи багато жителів нашого району в зоні АТО захищають нашу землю від наступу окупантів. Незважаючи на розповіді російської пропаганди про жахливий стан української армії, боєць 30-ї механізованої бригади із Підзамчівської сільради Богдан по телефону розповідає, що бойовий дух захисників Вітчизни – на високому рівні! Україна переможе, - впевнений вояка, адже за нами правда, за нами Бог, за нами український народ!

Читать далее

ЗАЛИШАЛИСЬ В БОЙОВОМУ СТАНІ СІМ ДЕСЯТИЛІТЬ

263Поблизу міста на полі під час проведення земляних робіт було виявлено 21 вибухонебезпечний предмет часів Другої Світової війни. Небезпечне місце було взято під охорону працівниками міліції. Наступного дня на місце події прибула група піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Рівненській області. Фахівці встановили, що це касетні авіабомби СД-1 часів Другої Світової війни. В ході обстеження прилеглої території було додатково виявлено ще 78 боєприпасів цього ж маркування та одну запалювальну авіаційну бомбу.

Читать далее

НАКОВТАВСЯ ПІГУЛОК ЧЕРЕЗ … КОХАННЯ

18721-річний мешканець району намагався покінчити життя самогубством наковтавшись різних таблеток. Із діагнозом: суїцидальна спроба отруєння таблетками його помістили до реанімаційного відділення районної лікарні.

Правоохоронці з’ясували, що причиною нещасного випадку стало розірвання стосунків із дівчиною.

Читать далее