• Home

06 квітня 2015

ДО ПИСАНКИ – З ЧИСТИМИ ПОМИСЛАМИ

699842953-730x410Впродовж тижня, що минає, педагоги районного Будинку школяра проводили для міських господинь пізнавальні майстер-класи на пасхальну тематику

Цікаві, неординарні заняття, де виготовляли веселкові кошики, декоративних курчат, а також оздоблювали пасхальні яйця різними технологіями розпису, стартували з понеділка. В кожну нову зустріч, присвячену рукоділлю на тематику одного із найбільших та світлих християнських свят – Великодня - творчий колектив позашкільного закладу, без перебільшення, вкладав частинку душевного тепла та домашньої гостинності. Чи не тому година обідньої перерви, під час якої й відбувались уроки пасхального хенд-мейду, минала, наче на одному подиху!Серед учасників таких своєрідних відкритих уроків було чимало педагогів, домогосподарок, молодих мам.

-          На ці майстер-класи ми запрошували всіх бажаючих, тож вчитись малювати писанки до нас приходили як дорослі, так і діти, - підсумовує таке своєрідне ноу-хау директор районного Будинку школяра Світлана Сова. – Минулоріч ми вперше спробували організувати для радивилівців відкрите заняття з виготовлення пасхальних яєць: скробанок, мальованок, писанок. Майстер-клас відбувся в парку, на лоні весняного пробудження природи.

Читать далее

ОШУКАВШИ ДРУЗІВ, «НАПОРОВСЯ» НА СТАТТЮ

254Розглянувши кримінальну справу по факту шахрайства, Радивилівський районний суд покарав 21-річного місцевого жителя штрафом в розмірі однієї тисячі  360 гривень.

Минулого літа Владислав, користуючись давніми дружніми стосунками і довірливими відносинами з Володимиром, позичив у нього ноутбук марки «Asus», пообіцявши повернути недешеву оргтехніку наступного дня. Натомість, у сусідніх Бродах, що на Львівщині, хлопець здав позичений ноутбук у ломбард.

У зв’язку з тим, що Владислав не повернув фінансовий кредит, наданий йому під заставу, працівники ломбарду реалізували ноутбука через комісійну торгівлю.

Читать далее