• Home

08 квітня 2015

СВІТ, МОВ ДЖУНГЛІ...

666Цьогоріч, у травні, все прогресивне людство відзначатиме 70-у річницю перемоги над фашизмом - ідеологією расової зверхності, людиноненависництва та ксенофобії. Прикро, що носіями такого букету переконань стала переважна більшість німецького народу в тридцятих-сорокових роках минулого століття. Народ, котрий подарував світові шедеври в царині мистецтв, літератури, технічних досягнень та архітектури, з легкістю упіймався на гачок гітлерівсько-геббельсівської пропаганди на кшталт «арійського походження та богообраності», а, значить, і природного права панування над світом. Субстрат майбутньої війни зростав, мов на дріжджах, - лише поодинокі німці намагалися чинити опір тоталітарній системі та й то дуже швидко опинялися або в концтаборах, або були фізично знищені. Трагічний перебіг подій середини 20-ого століття, відомих як Друга світова війна, досліджений і задокументований істориками та військовими криміналістами. Про ту світову бойню - безліч книг та кінофільмів. Пам’ятники й обеліски воїнам-визволителям людства від фашистської чуми встановлені на всіх континентах світу, як нагадування-пересторога живим та прийдешнім поколінням про ту колосальну людську багатомільйонну жертву,яку було віддано в ім’я миру.  

Читать далее

ШТУЧНІ БУКЕТИ НА МОГИЛАХ: КРАСИВО ЧИ ШКІДЛИВО?

987Скуповування штучних квітів стало такою ж всенародною традицією, як і освячення паски з крашанками.

У крамницях і на міському ринку аж рябіє в очах від розмаїття штучних букетів. Про те, що цей бізнес – один із грошовитих - свідчить щорічне збільшення числа продавців, які «в сезон» - за кілька тижнів перед Великоднем - до пізньої пори реалізують «неживу» квіткову атрибутику. Тим часом серед купців чи не щобазару знаходяться такі імпровізовані фінансисти, які з докором беруться підраховувати захмарні «штучноквіткові» доходи місцевих торговців…

Читать далее

ЯК УЧНІ СТАЛИ ПРИНЦАМИ Й ПРИНЦЕСАМИ

343Цей день став справжнім святом не тільки для акторів аматорської сцени, але й для наших школярів. У цей день учні 4-х класів міського НВК «школа№1-гімназія» також долучились до сяйва Мельпомени, показавши своїм молодшим друзям-другокласникам постановку казки Ш.Перро «Попелюшка». І маленькі глядачі, і актори отримали багато задоволення та позитивних вражень від казкових сюжетів, яскравих декорацій, костюмів та майстерної гри.

Читать далее