• Home

27 квітня 2015

ТО ЧИ ЗНАЙДУТЬ ВИХІД З ДВОРУ, В ЯКИЙ НІ ЗАЇХАТИ, НІ ЗАЙТИ?..

270415 6Історія подружжя Садових з Опарипсів, які, в результаті недбальства чиновників, опинилися «запломбованими» на власному подвір’ї, вже публікувалась одразу в кількох районних ЗМІ. Однак, після більш ніж дворічної перерви пенсіонерка Віра Юхимівна Садова знову навідалась до нашої редакції, бо наболіла справа ані на крок не зрушила з місця…

Читать далее

ШКВАЛ ВИКОРЧУВАВ ЯЛИНУ ТА ПОШКОДИВ ФЛАГШТОК

270415 4Два понеділки поспіль аномальна, як на квітень, негода змушує буквально ціпеніти багатьох жителів міста й району.

…Цьогорічна зима видалась аномально теплою та безсніжною. Старожили вбачають у цьому поганий знак. Мовляв, слід тепер чекати погодних аномалій ще й навесні та влітку.

Читать далее

ХИЛЬНУВ ЗАЙВОГО - ПІШОВ НА ТОЙ СВІТ…

270415 3До правоохоронних органів надійшло повідомлення про те, що з діагнозом «алкогольна кома» в реанімаційне відділення райлікарні потрапив житель району В., 1966 р.н. Наступного дня чоловік помер. За висновками судово-медичної експертизи, причиною його смерті став набряк та компресія головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом кісток склепіння та основи черепа, численні крововиливи у головний мозок.

Читать далее

ПОМ’ЯНУЛИ УСІХ, ХТО НЕ З НАМИ…

Поминальні після пасхальні дні у різних населених пунктах проводяться у різні дні. У нашому райцентрі такий день – перша неділя після Великодня. Традиційно, після недільної служби у церквах, прихожани відправляються поминальною ходою на кладовища, де спочивають вічним сном рідні та близькі їм люди.IMG 0450

Ось і минулої неділі, незважаючи на доволі холодну, як на другу половину квітня, погоду, чимало містян зібралося у цьому священному місці.

Читать далее

Двоє жителів району звели рахунки з життям

5 142028884514У післявеликодній тиждень в районі зареєстровано два смертельних випадки внаслідок самогубства.

Перша трагедія сталась шістнадцятого квітня в селі Боратин. Бездиханне тіло чоловіка у зашморгу, 1978 року народження, виявив рідний брат. Щоб позбавити себе життя, самогубець вибрав горище власного дому…

Таким же способом вирішив піти з життя житель с.Білогорівки, 1982 року народження. Вісімнадцятого квітня про суїцид колишнього чоловіка повідомила його дружина.

Читать далее