• Home

30 квітня 2015

30 квітня 2015

СМІТТЯ ПОМЕНШАЛО. НА СІМДЕСЯТ СІМ МІШКІВ!

300415 2“Результат акції “Зробимо Україну чистою” в Радивилові: 60 людей, 77 мішків сміття! На Цибухові багато сміття спалили. І це все зроблено свідомими громадянами міста за три години роботи. Друзі, давайте будемо вчитись не смітити, щоб не було що прибирати!!!» – написав у Фейсбуці Валерій Гілюта, один з організаторів цієї акції, що пройшла 25 квітня в нашому місті.

Звичайно, ініціативність молоді заслуговує схвалення і вдячності. Однак не може не дивувати, що на десятитисячне місто знайшлося так мало ентузіастів.

Читать далее

СКОРБНИЙ ДЗВІН ВДАРИВ 29 РАЗІВ…

300415 1Минулої п’ятниці в місті відбулись пам’ятні заходи, приурочені річниці аварії на ЧАЕС

Перед церемонією покладання квітів загиблим ліквідаторам, керівники міста й району обговорили актуальні питання соціального захисту та пенсійного забезпечення з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Читать далее

НА ПОМІЧ ТИМ, КОГО СПІТКАЛА БІДА

DSC08265Днями відбулась звітно-виборна конференція районної організації Товариства Червоного Хреста України, у роботі  якої  взяв участь голова Рівненської обласної організації Володимир Соколенко.

Подібні звіти, по праву, вважаються екзаменом на зрілість. Це завжди відповідальний етап в роботі громадської організації.

Тож, виступаючи перед делегатами та запрошеними на 17-ту звітно-виборну конференцію, в.о. голови районної організації Товариства Червоного Хреста України Ольга Богдан зазначила, що за весь звітний період зусилля червонохрестівців направлялись на реалізацію цільових і державних програм, надання допомоги громадянам похилого віку, інвалідам війни та праці, дітям – інвалідам, вимушеним переселенцям, набуття фінансової дієспроможності.

Окремим, важливим напрямком діяльності організації Ольга Максимівна назвала обслуговування одиноких непрацездатних громадян похилого віку. Над виконанням цих завдань всі ці роки плідно працює патронажна служба Товариства Червоного Хреста, а це – 9 медсестер, які спостерігають за самопочуттям 450-ти самотніх одиноких громадян.

Серед актуальних проблем, що позитивно вирішує районна організація ТЧХ – надання долікарської допомоги населенню, яке проживає в невеликих селах чи на хуторах, де нема державних лікувальних закладів будь-якого рівня.

Читать далее