• Home

травня 2015

31 травня 2015

РАЙОННІ СТОЛОНАЧАЛЬНИКИ: БІГОМ У СЛУЖБУ…ЗАЙНЯТОСТІ!!!

310515 3"...Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський та Радивилівський матимуть по одній потужній громаді. Найчисельнішою буде Дубенська територіальна громада з центром у Дубно – матиме більше 84 тисячі мешканців. Найменша – Підлозцівська у Млинівському районі з чисельністю 2 тисячі 259 чоловік. Такі пропозиції громад», - повідомив директор Офісу реформ Руслан Сивий.

45 потужних об’єднань замість 365 сільських, селищних та міських громад планують створити на Рівненщині в рамках реформи місцевого самоуправління. Такий відкоригований проект перспективного Плану об’єднання громад представили на засіданні регіональної робочої групи. 

Читать далее

ТВОРЯЧИ ЗАТИШОК У СТОМЛЕНИХ ДУШАХ

310515 2Десять років тому у нашому містечку з’явився новий аматорський колектив, сформований, переважно, з ветеранів праці. Власне, й своє самобутнє мистецтво учасники клубу адресують, здебільшого, своїм ровесникам, залюбленим у народну творчість.

А днями у міському центрі культури та мистецтв відбувся звітний ювілейний концерт учасників клубу для людей літнього віку «Затишок», створеного у 2005 році при територіальному центрі соціального обслуговування населення.

Читать далее

НАКУЙ, ЗОЗУЛЕ, ЩЕ Й ДО СОТНІ ЛІТ!

310515 1Ювілейний, 90-ий День народження відзначила міська жителька Ганна Яківна Гнатюк

З квітами, пам’ятним подарунком та почесною грамотою «За активну громадянську позицію та посильний внесок у розбудову Радивилова» ще доволі бадьору та усміхнену ювілярку привітали міський голова М.Карапетян та секретар міської ради О.Юсюк. Сивочола мама, бабуся, прабабуся з особливим настроєм зустріла почесних гостей на своєму порозі: цими днями з віншуваннями щастя-здоров’я й многая літа її відвідала вся дружна й любляча родина.

Читать далее

30 травня 2015

МІСТО ЗАТИШКУ ТА ЧИСТОТИ

010615 2Заслужена артистка України Тетяна Дегтярьова про Радивилів: «Багато об’їздили міст і містечок. Такого доглянутого, мабуть, іще не бачили… »

Чудовий настрій та святкову атмосферу подарували радивилівцям на святкуванні Дня міста виконавці гурту «MadeinUkraine».

Читать далее

29 травня 2015

ДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!

290515 32 ЧЕРВНЯ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Програма заходів, присвячена Міжнародному Дню захисту дітей:

15:00 – Парад «Мій креативний бант, моя краватка-метелик – найкращі!». Хода стартує від районного БК;

Читать далее

ЗІ СВЯТОМ, ПЕРЛИНО ВОЛИНІ!

290515 5Заквітчаний, причепурений, завжди привітний та сонячний від людських посмішок Радивилів відзначив День міста

Красивої весняної пори ми звично гуртуємося разом, щоб відзначити «іменини» свого міста. Це - край заповзятливих і талановитих людей, які цінують, бережуть та прославляють свою землю. Тож вже традиційно офіційна частина святкової річниці з моменту першої писемної згадки про Радивилів розпочалась з вітального слова міського голови М.Карапетяна та нагородження кращих представників територіальної громади.

Читать далее

РАЙОН – З ГОЛОВОЮ!?

290515 128 травня в залі засідань Радивилівської районної ради відбулося представлення новопризначеного голови районної державної адміністрації. Ним став депутат обласної ради Олег Ващук. Для проведення урочистої та довгоочікуваної церемонії представлення прибули депутат Верховної Ради України Олександр Дехтярчук та перший заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Приварський.

Читать далее

28 травня 2015

ЧОТИРИ ТУРИ: ДРУГЕ МІСЦЕ

280515 1Минулої неділі наш футбольний клуб «Сокіл» у четвертому турі чемпіонату області на своєму полі зустрічався з березнівським «Случем». Були часи, коли поєдинки з цією командою збирали повні трибуни на стадіоні «Колос»: футбольні дружини змагалися гостро і безкомпромісно, борючись за перші місця у турнірній таблиці. Втім, і цього разу вболівальників не бракувало, як і гострих гольових моментів.

Читать далее

26 травня 2015

РАЙОН? РОЗПОЛОВИНИТИ! А МОЖНА Й - ЧЕТВЕРТУВАТИ…

260515 5Пропозиції приблизно такого діапазону прозвучали на вівторковій нараді в залі засідань районної ради у ході обговорення реалізації місцевими радами положень Закону України № 157-VIII «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 5 лютого 2015 року

Головним об’єктом роз’яснювально-інформаційно-пропагандистської акції на цій нараді, як на мене, були сільські голови. Хоч у залі також перебували депутати обласної та районної рад, керівники освітянських закладів, управлінці районних установ. А проводити, вже не перший, «лікбез» з цими категоріями прибули з Рівного заступник голови обласної ради Степан Павлюк та директор Офісу реформ Руслан Сивий.

Читать далее

ВІДТВОРИТИ СОРОЧКУ, В ЯКІЙ ПРАБАБЦЯ ЗАМІЖ ЙШЛА

260515 2мріє міська рукодільниця, працівниця районного історичного музею Олена Вікторівна Перець.

Тільки-но випадає вільна від домашніх клопотів хвилина - її руки тут же тягнуться до голки з ниткою. Те, що вишивка – не тільки скарб народної творчості, а й духовний зв'язок поколінь, підтверджує історія і їхньої родини. Любов до цього різновиду рукоділля, за словами пані Олени, зародилась ще в прабабусиній хаті. А далі - вплелася стібком, тугим, наче стебло мальви, у жіночі долі внучок-правнучок.

Читать далее