• Home

02 травня 2015

ЗГАДАЛИ ПОДВИГ ЛЮБОВІ ТА ВІДДАНОСТІ

020515 3Християнськими піснеспівами та щирою молитвою вихованці недільної школи міського храму Святого Олександра Невського привітали жительок міста із Днем святих жінок-мироносиць

В третю Неділю після Світлого Христового Воскресіння Православна Церква вшановує пам'ять святих Жінок-Мироносиць. Так, в минулу неділю, у другій половині дня, в ошатно прибраній залі міського центру дозвілля та мистецтв прихожани храму, всі бажаючі жителі та гості міста вшановували пам’ять вірних послідовниць Христа.

Читать далее

РОЗЛИЛАСЯ МІСТОМ МУЗИКА ВЕСНИ

020515 2Відбувся традиційний звітний концерт та виставка дитячих робіт учнів художнього відділення Радивилівської школи мистецтв.

Весняними пахощами настоялась земля, вбравсь у цвіт весняний Радивилів. В такі миті налаштована душа на лірику – бо довкола – дивні, неповторні краєвиди. В таку чудову пору вже традиційно жителі та гості міста отримують запрошення від викладачів та учнів міської школи мистецтв на щорічний підсумковий звіт-концерт.

Читать далее

РАДИВИЛІВЦІ ЗІБРАЛИ СОЛДАТАМ ПОНАД ДВІ СОТНІ ПАСОК

020515 1Завдячуючи турботі громад сіл Срібного, Підзамчого, Іващуків, Батькова та небайдужих жителів міста, волонтерському руху «Допоможемо нашим» вдалось зібрати більше двох сотень пасочок, які згодом було передано в зону проведення АТО.

Координатор волонтерського руху Радивилівщини «Допоможемо нашим» Ірина Перетятко висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до цієї благодійної великодньої акції.

Читать далее