• Home

04 травня 2015

ПРОКУРАТУРА ШУКАЄ ІНФОРМАЦІЮ

040515 6Прокуратурою Радивилівського району продовжується робота із вивчення матеріалів для встановлення причетності посадовців району до організації заходів із перешкоджання мирним акціям протесту під час Революції Гідності.

Читать далее

ОЙ, ГАРНА Я, ГАРНА…

040515 5Днями у актовій залі Радивилівського професійного ліцею відбувся конкурс краси «Міс Профліцей».

На святково вбраний подіум вийшли п’ятеро учасниць: Тетяна Гаврищук, Тетяна Боярська, Софія Гула, Надія Корольчук, Мар’яна Крам, які змогли показати та проявити себе не тільки, як актори, моделі, а й заявити про свої особисті таланти.

Читать далее

УКРАЇНЦІ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ...

040515 4Минає 70 років після закінчення Другої світової війни, яка забрала понад 50 мільйонів життів, Горнило кривавої бойні двічі прокотилося територією України і призвело до загибелі від 7 до 10 мільйонів українців, стільки, скільки вся антигітлерівська коаліція( г. Українське слово, №14, 2015).

А яку участь брали у цій війні українці? Спробуємо дещо вияснити.

Читать далее

ДІТЯМ ГОЙДАЛКИ ПСУЮТЬ…НАРЕЧЕНІ!

040515 1Розпочався весільний сезон. Але ми не будемо чіпати тему про трендові візерунки на рушниках чи кусючі ціни на ресторанні посиденьки. Є невеселе припущення, що дитячі майданчики, встановлені коштом міського бюджету для наймолодших радивилівців, можуть і не витримати чергових кількох тижнів гойдання вісімдесяти- або й більше кілограмових женихів!..

Читать далее

МАРШРУТКА ЗНОВУ ДОРОЖЧАЄ

РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 040515 3

РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2015 року   21

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Радивилівської міської ради № 28 від 28 квітня 2014 року«Про встановлення тарифів на перевезення пасажирівавтомобільним транспортом в м. Радивилів».

Читать далее