• Home

14 травня 2015

Серед голів ОДА - 8 офіційних мільйонерів

140515 11Найбагатшим головою облдержадміністрації виявився очільник Чернігівщини Валерій Куліч. Він задекларував понад 28 мільйонів гривень, зароблених торік. 

Читать далее

ПОШМАТУВАВ ТІЛО ДО КІСТОК…

140515 9Пес бійцівської породи ледь не зжер багатодітну матір просто на подвір’ї однієї міських багатоповерхівок

Біда трапилася з Катериною Г. багатодітною матір’ю, мешканкою міста. Надвечір вона вийшла з дому, що у провулку Ватутіна, і подалась до господарської будівлі, розташованої у дворі двоповерхівки, що поруч із приміщенням районного відділу міліції. Як розповідають очевидці, Катерина утримувала там курей, тож поспішала нагодувати домашню птицю. Коли раптом з відчинених дверей одного з під’їздів зненацька вискочив пітбуль і почав нападати на жінку.

Читать далее

Шановні жителі району!

140515 815 травня, у п’ятницю, в м.Радивилів біля пам'ятного знаку Героям ОУН-УПА 1939-1954 років відбудеться покладання вінків та панахида до Дня пам'яті жертв політичних репресій. Збір учасників заходу...

Читать далее

СВЯТКОВА МАНІФЕСТАЦІЯ БУЛА ВЕЛЕЛЮДНОЮ

140515 5Сонячного травневого ранку 9 травня, з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі, на центральній площі міста зібралися жителі та його гості, аби пройти врочистою ходою до меморіалу Слави. Під маршові мелодії у виконанні духового оркестру районного Будинку школяра велелюдна колона вирушає вулицями міста, зупиняючись біля пам’ятників та обелісків, споруджених на відзначення безсмертного подвигу солдатів Перемоги.

Читать далее

ЩЕ Й ВІД «БАЦЬКИ» МЕДАЛІ ОТРИМАЛИ!

140515 1На сьогоднішній день загалом в районі проживає 38 ветеранів Другої Світової війни, з них 10 – у районному центрі. Більшість колишніх воїнів-визволителів вже відзначили 90-ліття від дня народження. Тож до 70- річниці Перемоги над нацизмом у Європі значна їх частина не в змозі самостійно рухатися, хіба в межах власних осель. Доброю традицією для керівництва міської та районної влади стало вітання ветеранів за місцем їх проживання.

Читать далее