• Home

31 травня 2015

31 травня 2015

РАЙОННІ СТОЛОНАЧАЛЬНИКИ: БІГОМ У СЛУЖБУ…ЗАЙНЯТОСТІ!!!

310515 3"...Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський та Радивилівський матимуть по одній потужній громаді. Найчисельнішою буде Дубенська територіальна громада з центром у Дубно – матиме більше 84 тисячі мешканців. Найменша – Підлозцівська у Млинівському районі з чисельністю 2 тисячі 259 чоловік. Такі пропозиції громад», - повідомив директор Офісу реформ Руслан Сивий.

45 потужних об’єднань замість 365 сільських, селищних та міських громад планують створити на Рівненщині в рамках реформи місцевого самоуправління. Такий відкоригований проект перспективного Плану об’єднання громад представили на засіданні регіональної робочої групи. 

Читать далее

ТВОРЯЧИ ЗАТИШОК У СТОМЛЕНИХ ДУШАХ

310515 2Десять років тому у нашому містечку з’явився новий аматорський колектив, сформований, переважно, з ветеранів праці. Власне, й своє самобутнє мистецтво учасники клубу адресують, здебільшого, своїм ровесникам, залюбленим у народну творчість.

А днями у міському центрі культури та мистецтв відбувся звітний ювілейний концерт учасників клубу для людей літнього віку «Затишок», створеного у 2005 році при територіальному центрі соціального обслуговування населення.

Читать далее

НАКУЙ, ЗОЗУЛЕ, ЩЕ Й ДО СОТНІ ЛІТ!

310515 1Ювілейний, 90-ий День народження відзначила міська жителька Ганна Яківна Гнатюк

З квітами, пам’ятним подарунком та почесною грамотою «За активну громадянську позицію та посильний внесок у розбудову Радивилова» ще доволі бадьору та усміхнену ювілярку привітали міський голова М.Карапетян та секретар міської ради О.Юсюк. Сивочола мама, бабуся, прабабуся з особливим настроєм зустріла почесних гостей на своєму порозі: цими днями з віншуваннями щастя-здоров’я й многая літа її відвідала вся дружна й любляча родина.

Читать далее