• Home

08 червня 2015

ДЕПУТАТИ РОЗПУСТИЛИСЬ. ЧИ САМОРОЗПУСТИЛИСЬ?

333333333333Чергова, 50 сесія районної ради шостого скликаннявідбулася28 травня. Хоча могла й не відбутися. Відповідно до регламенту, рішення районної ради правомочне, коли за нього проголосує більше половини депутатів від загального складу ради, тобто 22. Рівно стільки їх і зібралося в залі. Саме це стало причиною того, що відбувалося далі.

При розгляді порядку денного депутат П.Жукевич поставив пропозицію про включення питання щодо листа голови районної ради Олександра Пастуха до прокурора району щодо конфлікту інтересів під час голосування минулої сесії у самого…Жукевича.

Читать далее

ПРОЩАВАЙ, РІДНА ШКОЛО МОЯ…

080615 2Минулих вихідних випускники міста й району, за традицією, зустріли перші промені сонця, які освітили їх самостійні кроки у доросле життя

Випускний вечір – подія, яка символізує закінчення школи. Він буває лише раз у житті кожної людини. Цього дня зустрічаються світлі надії і смуток прощання.

Читать далее

ДІТИ – НАШЕ ВСЕ!

080615 1Минулого вівторка міські родини, в яких підростають сонечка-малятка, зібрались на площі Незалежності, щоб відзначити «професійне» свято наймолодших радивилівців

Урочистості, організовані до Міжнародного дня захисту дітей, не вперше збирають галасливу малечу біля центральної сцени міста. Не став винятком й цьогорічний червень: чимало причепурених хлопчиків й дівчаток взяли участь у веселощах, конкурсах та розвагах, запропонованих організаторами свята.

Читать далее