• Home

16 червня 2015

СХІД СЕЛА? ПОЛІТІНФОРМАЦІЯ? ЗІБРАННЯ!..

160615 4Збори громадян з таким же порядком денним відбулися через півтори години після міських. На задньому дворі Бугаївського дитсадка. Зійшлося близько півсотні жителів села. Прибули сюди і представники районної влади. Адже позиція жителів цього приміського села та й усієї сільради дуже важлива для подальшого розвитку процесу об’єднання громад навколо Радивилова.

Читать далее

МІСТО-РАЙОН !?.

160615 2Більш оригінального об’єднання територіальних громад у кабінетах районної влади не спромоглися придумати. Питання: нащо ж було взагалі «город городити» з тією адмінреформою?

У минулому номері нашого тижневика, на першій сторінці, було розміщене оголошення такого змісту: «Шановні жителі м. Радивилів, керівники підприємств, установ міста, представники громадських організацій. Повідомляємо Вас про проведення зборів уповноважених представників жителів вулиць м.Радивилів, юридичних осіб, громадських організацій, які відбудуться 8 червня 2015 року о 15.00 год. в приміщенні колишнього кінотеатру по вул.. Почаївська, 44. Порядок денний зборів: «Про об’єднання територіальних громад».

Читать далее

ДЕСЬ ГОРИТЬ, А В НАС – ЗАЛИВАЄ!

160615 1Горіло, і то добряче, під Києвом. А от заливає – у нас в містечку. Не річка, не водопровід – каналізація. Принаймні раз-два на рік газета змушена повертатися до цієї болючої теми. Бо скільки не проводять роз’яснювальну роботу працівники комунальної служби, міської ради, депутати, окремі наші співгромадяни при тому всьому лише постійно вдосконалюються у вміннях захаращувати каналізаційні системи самим фантастичним непотребом.

Читать далее