• Home

21 червня 2015

МІСЬКОГО ПТАХОЗНАВЦЯ ВІДЗНАЧИЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

210615 3У Кіровоградській області пройшов ІІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Організаторами заходу стали Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з комунальним закладом “Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”.

Читать далее

МИСТЕЦЬКИЙ ДЕСАНТ – НА ВІЙСЬКОВОМУ ПОЛІГОНІ

210615 2Минулої неділі більш як три десятки артистів-аматорів, вихованців Радивилівського центру дозвілля та мистецтв побували з благодійним концертом на одному з військових полігонів Львівщини

Але, перш ніж своєю творчістю примножити душевні сили бійців, які от-от вирушать у зону проведення АТО, радивилівські діти навідались у військовий госпіталь в м.Львові.

Читать далее

БУДЬМО! РАЗОМ!

210615 1Незважаючи на економічні та фінансові труднощі, життя триває. Триватиме і вихід тижневика «Сурми Радзивілів». Вибір: переплачувати в точках роздрібного продажу за кожен свіжий номер газети чи зекономити, передплативши на півроку-рік, - за нашими шанувальниками.

Минає четвертий рік, як на інформаційному небосхилі району з’явилося наше молоде видання. За цей, нібито й короткий, але сповнений напруги і навіть драматизму період, тижневик впевнено здобував і продовжує здобувати аудиторію постійних читачів. Більшості з вас імпонує безкомпромісність, бойовитість та щирість друкованих матеріалів, оригінально відображена у девізі «ГазеТа, що ріже правду у вічі!». Власне, це мало б бути найважливішим завданням будь-якого мас-медіа. Але…Але, маємо те, що маємо, за висловом відомої особи.

Читать далее