• Home

29 червня 2015

ДЕНЬ СКОРБОТИ. А НЕ ЛИШЕ –ПЕРЕМОГИ

290615 4Десятиліттями ми помпезно відзначали 9 травня День Перемоги, забуваючи про сумну дату календаря – річницю нападу фашистської орди на нашу батьківщину. Дивуватися не доводиться: ще й досі остаточно не підраховано кількість жертв тієї світової бойні…

Цьогоріч 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, було покладено вінки до обеліска на міському Меморіалі Слави, де поховані сотні полеглих учасників визволення міста та району від гітлерівців.

Читать далее

ПРОПОНУЄТЬСЯ УТВОРЕННЯ ЧОТИРЬОХ ГРОМАД

290615 319 червня 2015 року в залі засідань Радивилівської районної ради відбулося засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Радивилівського району. За підсумками даного засідання головами сільських рад та членами робочої групи прийнято рішення щодо утворення чотирьох територіальних громад на території Радивилівського району, а саме:

Читать далее

ШОСЕ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА КЛАДОВИЩЕ?..

290615 2Тиждень на Радивилівщині знову розпочався із ДТП з смертельним випадком: «Сканія» розчавила «Шкоду»

ДТП сталася у минулий понеділок перед обідом неподалік села Гай. Під вантажівку "Сканія" з Сербії, яка їхала у напрямку Рівного, потрапила "Шкода-Феліція".

Читать далее

НАЧЕ КОРОВА ЯЗИКОМ ЗЛИЗАЛА.ГРОШІ…

290615 1Кредитний шахрай знайшов собі жертву у Теслугові

50-річна жінка вирішила продати корову. Її вартість нині коливається в межах 10-13 тисяч гривень. Жінці зателефонував покупець, який назвався Віктором. Домовились про ціну.

Читать далее