• Home

червня 2015

29 червня 2015

ДЕНЬ СКОРБОТИ. А НЕ ЛИШЕ –ПЕРЕМОГИ

290615 4Десятиліттями ми помпезно відзначали 9 травня День Перемоги, забуваючи про сумну дату календаря – річницю нападу фашистської орди на нашу батьківщину. Дивуватися не доводиться: ще й досі остаточно не підраховано кількість жертв тієї світової бойні…

Цьогоріч 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, було покладено вінки до обеліска на міському Меморіалі Слави, де поховані сотні полеглих учасників визволення міста та району від гітлерівців.

Читать далее

ПРОПОНУЄТЬСЯ УТВОРЕННЯ ЧОТИРЬОХ ГРОМАД

290615 319 червня 2015 року в залі засідань Радивилівської районної ради відбулося засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Радивилівського району. За підсумками даного засідання головами сільських рад та членами робочої групи прийнято рішення щодо утворення чотирьох територіальних громад на території Радивилівського району, а саме:

Читать далее

ШОСЕ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА КЛАДОВИЩЕ?..

290615 2Тиждень на Радивилівщині знову розпочався із ДТП з смертельним випадком: «Сканія» розчавила «Шкоду»

ДТП сталася у минулий понеділок перед обідом неподалік села Гай. Під вантажівку "Сканія" з Сербії, яка їхала у напрямку Рівного, потрапила "Шкода-Феліція".

Читать далее

НАЧЕ КОРОВА ЯЗИКОМ ЗЛИЗАЛА.ГРОШІ…

290615 1Кредитний шахрай знайшов собі жертву у Теслугові

50-річна жінка вирішила продати корову. Її вартість нині коливається в межах 10-13 тисяч гривень. Жінці зателефонував покупець, який назвався Віктором. Домовились про ціну.

Читать далее

28 червня 2015

Програма святкових заходів

280615 1Від редакції. Цей плакат нам скинули з електронної адреси райдержадміністрації. Тож, всі питання щодо місць проведення кожного заходу - ТУДИ!!!

А в нас питання до відвідувачів сайту: якщо помітите хоч один захід присвячений саме Дню Конституції - обовязково повідомте. Самим цікаво.

Читать далее

24 червня 2015

СКІЛЬКИ РАЗІВ ТИ – ЛЮДИНА?

240615 2«Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти – людина», - ці крилаті слова Й.В.Гете добре знайомі кожному школяреві. Адже знання іноземних мов було, є і залишається запорукою життєвого успіху людини в сучасному світі.

Саме тому, коли після закінчення навчального року постала потреба створення пришкільних мовних відпочинкових таборів, вчителі кафедри іноземної філології Радивилівського НВК «Школа №2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака, об'єднавши свої зусилля, ідеї та задуми, активно взялися за створення плану роботи табору «Соняшник».

Читать далее

У ЖИТОМИРІ БУДЕ ВУЛИЦЯ РАДЗИВІЛОВСЬКА!!?

240615 1На чергових громадських обговореннях щодоперейменування вулиць, розглядалося перейменування 4-х топонімічних об’єктів:вул. Мануїльського на вул. Міщанська, вул. Піонерська на вул. Радзивіловська, площа Декабристів - на майдан Мальованський,  вул. 1-го Травня на вул. Пилипа Орлика.Обговорення  відбулися в Житомирі 11 червня, - повідомляють у прес-службі міської ради.

Історик-краєзнавець Георгій Мокрицький озвучив пропозиції Тимчасової депутатської комісії та комісії з топоніміки щодо перейменування вулиць, аргументуючи рішення фахівців: "Вулиці Мануїльського пропонується повернути історичну назву – Міщанська, що ніяким чином не пов’язано з радянською ідеологією, адже міщани – це жителі міста. Вулиці Піонерській пропонується також історична назва – Радзивіловська.

Читать далее

21 червня 2015

МІСЬКОГО ПТАХОЗНАВЦЯ ВІДЗНАЧИЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

210615 3У Кіровоградській області пройшов ІІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Організаторами заходу стали Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з комунальним закладом “Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”.

Читать далее

МИСТЕЦЬКИЙ ДЕСАНТ – НА ВІЙСЬКОВОМУ ПОЛІГОНІ

210615 2Минулої неділі більш як три десятки артистів-аматорів, вихованців Радивилівського центру дозвілля та мистецтв побували з благодійним концертом на одному з військових полігонів Львівщини

Але, перш ніж своєю творчістю примножити душевні сили бійців, які от-от вирушать у зону проведення АТО, радивилівські діти навідались у військовий госпіталь в м.Львові.

Читать далее

БУДЬМО! РАЗОМ!

210615 1Незважаючи на економічні та фінансові труднощі, життя триває. Триватиме і вихід тижневика «Сурми Радзивілів». Вибір: переплачувати в точках роздрібного продажу за кожен свіжий номер газети чи зекономити, передплативши на півроку-рік, - за нашими шанувальниками.

Минає четвертий рік, як на інформаційному небосхилі району з’явилося наше молоде видання. За цей, нібито й короткий, але сповнений напруги і навіть драматизму період, тижневик впевнено здобував і продовжує здобувати аудиторію постійних читачів. Більшості з вас імпонує безкомпромісність, бойовитість та щирість друкованих матеріалів, оригінально відображена у девізі «ГазеТа, що ріже правду у вічі!». Власне, це мало б бути найважливішим завданням будь-якого мас-медіа. Але…Але, маємо те, що маємо, за висловом відомої особи.

Читать далее