• Home

04 липня 2015

ДОПОМОЖЕМО РІЧЦІ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ!

Звернення до жителів Радивилова та приміських сіл040715 3

На зборах членів добровільних товариств рибалок, що орендують міські водойми з метою поповнення рибних запасів, створення та утримання відпочинкових зон, визнано критичним стан річки Слонівка і затверджено першочергові заходи для врятування її від остаточного пересихання та замулювання.

Роботи по розчистці русла річки проводитиме спеціалізована організація, яка представила орієнтовний кошторис витрат. Більшу частину з них буде покрито за рахунок членських внесків членів міських товариств рибалок, по 100 грн. з кожного...

(на фото)Так виглядає нині річка в районі Барабаша.

Читать далее

БЕЗ ВОДИ – НІ РИБИ, НІ КУПАННЯ

040715 2З цим погодилися всі учасники зборів, які минулої суботи відбулися в урочищі Барабаш на міському березі Слонівки.

Ініціювали ці збори члени добровільних товариств рибалок, що безкоштовно орендують нині міські водойми з метою поповнення рибних запасів, створення та утримання відпочинкових зон. Хоча не лише їх самих, а й більшість жителів тривожить ситуація з річечкою, яка завжди була окрасою міста. Сьогодні вона – майже повністю пересохла, у такому ж стані ставки, що поповнювалися звідси водою.

Читать далее

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ. АМЕРИКАНСЬКОЇ??!

Придибенції нашого містечка040715 1

Поки у Києві з усіх сил, проте не вельми успішно, борються із засиллям російщини на телеекранах, у нашому містечку гігантськими кроками рухаються до світової цивілізації. Настільки великими, що більшість населення залишилась далеко позаду і абсолютно «не хаває» (howareyou ?)найновіших віянь у середовищі організаторів культурного дозвілля. І поки ті організатори ламають собі голови – чому на їх культзаходи майже зовсім не ходять містяни середнього та старшого віку – ми в редакції цю загадку розв’язали елементарно.

А для того, аби пояснити все докладненько і наглядненько, розміщуємо повторно рекламу, надіслану минулого тижня з електронної адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. райдержадміністрації. Картинка красива, нічого не скажеш. Але от її зміст…Насамперед спробуємо знайти хоч одну згадку про місце проведення того чи іншого заходу. Жодної! Тим часом жителі міста добре знають, що таких місць може бути чимало: в парку, на стадіоні, на центральному майдані, врешті-решт у будинку культури…Словом, як ото на деякі весілля запрошують: кликали на дорозі, не стій на порозі!..

Читать далее