• Home

05 липня 2015

РАЙОН ЗМЕНШИЛИ. І НАЗВАЛИ «КОВБАСОЮ»…

 

Так вирішила обласна робоча група, яка відповідає за об’єднання територіальних громад області050715 3

Чиновники, обласні депутати та представники територіальних громад нині найбільше обговорювали Радивилівський район. Голова Радивилівської РДА Олег Ващук переконував, що голова сільської ради Пляшеви підробив опитування. Мовляв, 80% тамтешніх селян не могли проголосувати за об’єднання з Демидівкою, бо Солонів, що входить у сільраду, завжди хотів приєднатися до територіально ближчого Берестечка.

Читать далее

З ЦЕНТРОМ - У СЕСТРАТИНІ!!! БУГАЇВКА ТАКИ «ДОГРАЛАСЯ» В УДІЛЬНЕ КНЯЗІВСТВО…

050715 1Саме таку конфігурацію однієї з майбутніх об’єднаних громад, після тривалих дебатів та словесних перепалок, було визначено 30 червня на виїзному засіданні районної робочої групи

А проводилося це засідання в залі засідань Бугаївської сільської ради. За участю обласних, районних та сільських депутатів, керівника апарату облдержадміністрації Олександра Корнійчука, директора Офісу реформ в Рівненській області Руслана Сивого, голови районної ради Олександра Пастуха, голови райдержадміністрації Олега Ващука, міського голови Миколи Карапетяна, громадського активу населених пунктів сільської ради. Почалась нарада, як це вже водиться, з «лікбезу» по адміністративно-територіальній реформі, проведеного гостями з Рівного.

Читать далее