• Home

13 липня 2015

БЮДЖЕТ УТОЧНЕНО

130715 4На порядок денний сімдесят першої (позачергової) сесії міської ради, що відбулася 6 липня   2015 року, було винесено наступні питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік; Про   ставки земельного податку; Блок земельних питань; Про продаж 69/100 частини будівлі готелю на конкурентних засадах за методом зниження ціни; Про передачу багатоквартирного житлового будинку на баланс співвласникам; Про передачу на баланс КП «Комунальник» вартості виконаних робіт по реконструкції очисних споруд; Про надання матеріальної допомоги; Різне.

Читать далее

СТАРШИНА БОГДАНІВСЬКОГО ПОЛКУ

130715 1Цього року минає 120 років з дня народження нашого земляка, великого патріота України, колишнього старшини Богданівського полку армії УНР, відомого в місті садівника-селекціонера Якова Калениковича Бортника.

Він народився 26 жовтня 1895 року в Радзивилові. Батько, Каленик Данилович, займався бортництвом(різновидом бджільництва). Мати, Олена Юхимівна, була кравчинею. В сім’ї було п’ять хлопців: найстарший - Яків, наймолодший - Федір. Спочатку Яків навчався в Радзивилівській народній школі, потім в Кременецькому реальному училищі.

Читать далее