• Home

21 липня 2015

ЗВІДКІЛЯ Ж «ГРИВНЕВИЙ ДОЩ»?

210715 2Відповіді на це питання ми так і не знайшли у листі, надісланому в редакцію з електронного поштового ящика "Валентин Креселюк" <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. >'; document.write(''); document.write(addy_text6889); document.write('<\/a>'); //-->\n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;, 13 липня 2015 року о 13:11:18. Хоча це – «секрет Полішинеля»(вираз походить від комедійного персонажа у неаполітанському народному театрі, базіки і блазня Полішинеля, у якого була звичка повідомляти оточуючим під великим секретом речі, які й так усім були відомі).

Тим читачам, які цього не знають, повідомляємо, що Валентин Креселюк – не лише Бугаївський сільський голова. Він – ще й засновник газети «Радивилів POST». Тож можна анітрішечки не сумніватися, що цей лист у повному обсязі буде опублікований в даному тижневику. Нам же він надісланий ніби в розвиток заочної дискусії про подальші дії бугаївської сільради після визначення центром об’єднаної громади Сестрятина.

Читать далее

ПОЖАЛІЙМО Ж МИ ГРЕКІВ! А НАС – ХТО?..

Тема фінансово-економічного лиха у далекій Греції займає останнім часом чи не найбільше місця на наших телеекранах. Зрозуміло, після регулярних звітів з місць проведення АТО, до яких вже всі настільки звикли...210715 1

Відомі телеведучі та різноманітні аналітики на всі лади переминають той факт, що бідолашним грекам дозволяється отримувати через банкомати всього лиш …60 євро на день! І нікому з них, принаймні дотепер, не прийшла в голову думка спробувати перевести оті євро у наші рідненькі гривні.

А отака нехитра операція, без сумніву, привела б їх до куди сумніших висновків. Адже пересічний українець, якого один з наших президентів так полюбляв називати «маленьким українцем», отримує нині 60 євро за місяць! Дехто з таких, маленьких, – на єврочервінець чи два більше. Себто, жаліючи «бідних» греків, ми забуваємо про один євронародець, що перебивається статками, в десятки разів меншими! Про нас самих! Хоча…Чи ж є час згадати між вигуками «Гурра» та «Слава»…

Читать далее